Deknudt, twee rechthoekige spiegels. Verguld hout. (W:128 x H:90 cm)
Lot 192

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Deknudt, twee rechthoekige spiegels. Verguld hout.

128 x 90 cm.
92 x 121 cm.

128 cm

90 cm

08/05/2024 - 08/05/2024

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

192

24581

Schattingsprijs: € 400 - 600

Rolf Benz, een groot lederen salon. (L:88 x W:205 x H:86 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 240 - 340

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke 'Troon', leder op hout met mooie patine. 18de eeuw. (L:76 x W:67 x H:125 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 120 - 180

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 300 - 500