Titel | Deknudt, twee rechthoekige spiegels. Verguld hout. (W:128 x H:90 cm) |
Breedte/diepte | 128 cm |
Hoogte | 90 cm |
Schattingsprijs | € 300 - € 500 |
Lot nummer | 192 |
Lot ID | 24581 |
Schattingsprijs: € 400 - 600
Schattingsprijs: € 240 - 340
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een antieke 'Troon', leder op hout met mooie patine. 18de eeuw. (L:76 x W:67 x H:125 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Drie kleine bijzettafels marqueterie en gepatineerd decor. 20ste eeuw. (L:30 x W:44 x H:71 cm)
Schattingsprijs: € 120 - 180