Titel | Drie kleine bijzettafels marqueterie en gepatineerd decor. 20ste eeuw. (L:30 x W:44 x H:71 cm) |
Afmetingen | 30 x 44 x 71 cm |
Schattingsprijs | € 120 - € 180 |
Lot nummer | 162 |
Lot ID | 24254 |
Een Venitiaanse spiegel, geëtst en gekleurd glas. Circa 1900. (W:83 x H:150 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een secretaire, Marqueterie inlegwerk gemonteerd met brons. Circa 1900. (L:34 x W:56 x H:128 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een paar antieke Lodewijk XV stijl armstoelen. (L:73 x W:78 x H:108 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 600 - 800