Titel | Een paar antieke Lodewijk XV stijl armstoelen. (L:73 x W:78 x H:108 cm) |
Afmetingen | 73 x 78 x 108 cm |
Schattingsprijs | € 300 - € 500 |
Lot nummer | 201 |
Lot ID | 25079 |
Een secretaire, Marqueterie inlegwerk gemonteerd met brons. Circa 1900. (L:34 x W:56 x H:128 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een Venitiaanse spiegel, geëtst en gekleurd glas. Circa 1900. (W:83 x H:150 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een antieke spiegel, waarschijnlijk Scandinavië, Zweden. 19de eeuw. (W:70 x H:178 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een antieke 'sidetable', gesculpteerd eik. 19de eeuw. (L:46 x W:154 x H:53 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Drie grote spiegels, vergulde stucco in Lodewijk XVI stijl. Circa 1900. (W:118 x H:226 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600