Een 'Boulle inleg' speeltafel gemonteerd met verguld brons, Napoleon 3, 19de eeuw. (L:45 x W:87 x H:74 cm)
Dit stuk werd verkocht op 08.05.2024
Hamerprijs: € 800
Titel | Een 'Boulle inleg' speeltafel gemonteerd met verguld brons, Napoleon 3, 19de eeuw. (L:45 x W:87 x H:74 cm) |
Afmetingen | 45 x 87 x 74 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 1.000 |
Lot nummer | 196 |
Lot ID | 24612 |
Een mid-century tafel, houtfineer en gechromeerd metaal. Waarschijnljik Roger De Winter.
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een mid-century dressoir, houtfineer en gechromeerd metaal. Waarschijnlijk Roger De Winter.
Schattingsprijs: € 500 - 800