Flanders Auctions België

Contacteer Flanders Auctions

Wil je graag even langskomen voor een schatting? Of kom je aangekochte spullen ophalen? We zijn maandag tot en met donderdag geopend tussen 09u00 en 17u00 en verwelkomen graag geïnteresseerden voor de veiling. Op vrijdag en zaterdag werken wij uitsluitend op afspraak.

Telefoon

+32 50 39 00 84

Email

info@flandersauctions.be

Adres Beernemsteenweg 99, 8750 Wingene - België
Openingsuren Maandag tot donderdag: 09:00-17:00 of na afspraak
Whatsapp

+32 50 39 00 84

Contacteer onze experts. We helpen je graag!

Optioneel kan je er voor kiezen om foto's mee te sturen van je objecten

Onze behaalde resultaten

HIGHLIGHTS
Andy WARHOL (1928-1987) 'Two dollars' (c.1976) (15 x 6cm)
Verkocht: € 1.000 (totaalprijs)
HIGHLIGHTS
Steiff Studio Giraf, EAN 502309, periode 1968-1990 (240cm)
Verkocht: € 1.375 (totaalprijs)
HIGHLIGHTS
Henri PRIVAT-LIVEMONT (1861-1936) Twee musketiers in de herberg, olie op doek.
Verkocht: € 500 (totaalprijs)
HIGHLIGHTS
Andy WARHOL (1928-1987) 'Two dollars' (c.1976) (15 x 6 cm)
Verkocht: € 1.250 (totaalprijs)
HIGHLIGHTS
Mathurin MOREAU (1822-1912)(attr.) 'Zephyros en Flora' een uitzonderlijk neoclassicistisch beeld (H:60cm)
Verkocht: € 5.625 (totaalprijs)
HIGHLIGHTS
Een groot beeld 'Madonna met kind' gemaakt uit gesculpteerde eik, waarschijnlijk Brabant. 17de/18de eeuw.
Verkocht: € 6.250 (totaalprijs)
HIGHLIGHTS
Arthur WAAGEN (act.1869-1910) 'Kabyle au Retour de la chasse' Een uitzonderlijk bronzen beeld.
Verkocht: € 17.500 (totaalprijs)
HIGHLIGHTS
DOMINIQUE (XX) een dressoir in art decostijl en gemerkt 'Maison Dominique'
Verkocht: € 2.625 (totaalprijs)