Contacteer Flanders Auctions
Wil je graag even langskomen voor een schatting? Of kom je aangekochte spullen ophalen? We zijn maandag tot en met donderdag geopend tussen 09u00 en 17u00 en verwelkomen graag geïnteresseerden voor de veiling. Op vrijdag werken wij enkel op afspraak.
Telefoon | |
Adres | Beernemsteenweg 99, 8750 Wingene - België |
Openingsuren | Maandag tot donderdag: 09:00-17:00 of na afspraak |
Contacteer onze experts. We helpen je graag!
Optioneel kan je er voor kiezen om foto's mee te sturen van je objecten
Onze behaalde resultaten
Een Chinese vaas Qianjiang Cai door YU Ziming (1843-1911). 19de eeuw. (H: 61 x D: 23 cm)
Verkocht: € 3.250 (totaalprijs)
Een uitzonderlijk grote antieke kaarsenluchter met 30 lichtpunten, gemaakt uit verguld brons.
Verkocht: € 1.125 (totaalprijs)
Henri Honoré PLÉ (1853-1922) een dame in een visserssloep, gemaakt uit brons. 19de eeuw.
Verkocht: € 7.500 (totaalprijs)
Jos DE DECKER (1912-2000) 'Femme' gepatineerd brons, cire perdue, 1970. (L: 13,5 x W: 21,5 x H: 73 cm)
Verkocht: € 4.000 (totaalprijs)
Mathurin MOREAU (1822-1912)(attr.) 'Zephyros en Flora' een uitzonderlijk neoclassicistisch beeld (H:60cm)
Verkocht: € 5.625 (totaalprijs)