Flanders Auctions België

Contacteer Flanders Auctions

Wil je graag even langskomen voor een schatting? Of kom je aangekochte spullen ophalen? We zijn maandag tot en met donderdag geopend tussen 09u00 en 17u00 en verwelkomen graag geïnteresseerden voor de veiling. Op vrijdag werken wij enkel op afspraak.

Telefoon

+32 50 39 00 84

Email

info@flandersauctions.be

Adres Beernemsteenweg 99, 8750 Wingene - België
Openingsuren Maandag tot donderdag: 09:00-17:00 of na afspraak
Whatsapp

+32 50 39 00 84

Contacteer onze experts. We helpen je graag!

Optioneel kan je er voor kiezen om foto's mee te sturen van je objecten

Onze behaalde resultaten

HIGHLIGHTS
DOMINIQUE (XX) een dressoir in art decostijl en gemerkt 'Maison Dominique'
Verkocht: € 3.875 (totaalprijs)
HIGHLIGHTS
Eduardo URCULO FERNANDEZ (1938-2003) 'Ella durmio en medio de su canto un sueno eterno', oil on canvas.
Verkocht: € 4.750 (totaalprijs)
HIGHLIGHTS
Franz Xaver HELLNER (1819-1901) Een uitzonderlijke neogotische torenmonstrans gemaakt uit verguld zilver (H:62cm)
Verkocht: € 3.750 (totaalprijs)
HIGHLIGHTS
Een imposante driedelige schouwgarnituur, klok met kandelaars, verguld brons in Lodewijk XVI stijl. Maison Marquis, Paris. (H: 9
Verkocht: € 25.000 (totaalprijs)
HIGHLIGHTS
Een grote stralenmonstrans, zilver afgewerkt met engelen, korenaren en druivenranken. België, 19de eeuw. (D:20 x W:30 x H:62,5
Verkocht: € 2.500 (totaalprijs)
HIGHLIGHTS
Andy WARHOL (1928-1987) 'Two dollars' (c.1976). (W: 15 x H: 6 cm)
Verkocht: € 750 (totaalprijs)
HIGHLIGHTS
2015 Château Mouton Rothschild, Gerhard Richter (jeroboam/double magnum)
Verkocht: € 3.000 (totaalprijs)
HIGHLIGHTS
Een identiek paar 'Boulle' kabinetten, schildpad inleg met koper. Napoleon 3, 19de eeuw. (D:38 x W:82 x H:102 cm)
Verkocht: € 4.375 (totaalprijs)