Flanders Auctions België

Contacteer Flanders Auctions

Wil je graag even langskomen voor een schatting? Of kom je aangekochte spullen ophalen? We zijn maandag tot en met donderdag geopend tussen 09u00 en 17u00 en verwelkomen graag geïnteresseerden voor de veiling. Op vrijdag werken wij enkel op afspraak.

Telefoon

+32 50 39 00 84

Email

info@flandersauctions.be

Adres Beernemsteenweg 99, 8750 Wingene - België
Openingsuren Maandag tot donderdag: 09:00-17:00 of na afspraak
Whatsapp

+32 50 39 00 84

Contacteer onze experts. We helpen je graag!

Optioneel kan je er voor kiezen om foto's mee te sturen van je objecten

Onze behaalde resultaten

HIGHLIGHTS
Een antieke sauskom, zilver, Philippe van den Hende, Oudenaarde, 1753. 18de eeuw. 354g. (D:18 x W:20 x H:8 cm)
Verkocht: € 3.500 (totaalprijs)
HIGHLIGHTS
Een groot beeld 'Madonna met kind' gemaakt uit gesculpteerde eik, waarschijnlijk Brabant. 17de/18de eeuw.
Verkocht: € 6.250 (totaalprijs)
HIGHLIGHTS
Een grote stralenmonstrans, zilver afgewerkt met engelen, korenaren en druivenranken. België, 19de eeuw. (D:20 x W:30 x H:62,5
Verkocht: € 2.500 (totaalprijs)
HIGHLIGHTS
Anatole J. GUILLOT (1865-1911) een uitzonderlijk beeld gemaakt uit brons van een edele dame. Gemerkt J. Guillot.
Verkocht: € 3.750 (totaalprijs)
HIGHLIGHTS
Keith HARING (1958-1990) Gesigneerd 'Five dollar' biljet (1988) (15,5 x 6,6 cm)
Verkocht: € 1.500 (totaalprijs)
HIGHLIGHTS
Andy WARHOL (1928-1987) 'Two dollars' (c.1976) (15 x 6cm)
Verkocht: € 1.000 (totaalprijs)
HIGHLIGHTS
Een uitzonderlijk en massief zilver bestek, gemaakt door V. Mayer's Söhne, totaalgewicht 10,181kg, 207 stuks.
Verkocht: € 10.625 (totaalprijs)
HIGHLIGHTS
Een antieke houtsculptuur van een evangelist, 17de eeuw.
Verkocht: € 500 (totaalprijs)