Flanders Auctions België

Contacteer Flanders Auctions

Wil je graag even langskomen voor een schatting? Of kom je aangekochte spullen ophalen? We zijn maandag tot en met donderdag geopend tussen 09u00 en 17u00 en verwelkomen graag geïnteresseerden voor de veiling. Op vrijdag werken wij enkel op afspraak.

Telefoon

+32 50 39 00 84

Email

info@flandersauctions.be

Adres Beernemsteenweg 99, 8750 Wingene - België
Openingsuren Maandag tot donderdag: 09:00-17:00 of na afspraak
Whatsapp

+32 50 39 00 84

Contacteer onze experts. We helpen je graag!

Optioneel kan je er voor kiezen om foto's mee te sturen van je objecten

Onze behaalde resultaten

HIGHLIGHTS
Een beeld van een Oosterse dame met Sheng muziekinstrument. het beeld is gemerkt 18k en gemaakt uit 18 karaat goud
Verkocht: € 10.000 (totaalprijs)
HIGHLIGHTS
Arthur WAAGEN (act.1869-1910) 'Kabyle au Retour de la chasse' Een uitzonderlijk bronzen beeld.
Verkocht: € 17.500 (totaalprijs)
HIGHLIGHTS
Een groot beeld 'Madonna met kind' gemaakt uit gesculpteerde eik, waarschijnlijk Brabant. 17de/18de eeuw.
Verkocht: € 6.250 (totaalprijs)
HIGHLIGHTS
Een ring met witte diamanten en rode stenen, voor een totaalgewicht van ongeveer 1,40 karaat
Verkocht: € 3.750 (totaalprijs)
HIGHLIGHTS
Een uitzonderlijk grote antieke kaarsenluchter met 30 lichtpunten, gemaakt uit verguld brons.
Verkocht: € 1.125 (totaalprijs)
HIGHLIGHTS
Ion MANDRESCU (1954) een uitzonderlijk bronzen beeld 'Man, Tijd, Ruimte' (H:60cm)
Verkocht: € 5.625 (totaalprijs)
HIGHLIGHTS
Een uitzonderlijke grote beer, waarschijnlijk gemaakt door Steiff. (170cm)
Verkocht: € 4.250 (totaalprijs)
HIGHLIGHTS
Een paar uitzonderlijke, neoklassieke staande lampen of Torchères, met afbeelding van Griekse dame (60 x 50 x 190cm)
Verkocht: € 16.250 (totaalprijs)