Contacteer Flanders Auctions
Wil je graag even langskomen voor een schatting? Of kom je aangekochte spullen ophalen? We zijn maandag tot en met donderdag geopend tussen 09u00 en 17u00 en verwelkomen graag geïnteresseerden voor de veiling. Op vrijdag werken wij enkel op afspraak.
Telefoon | |
Adres | Beernemsteenweg 99, 8750 Wingene - België |
Openingsuren | Maandag tot donderdag: 09:00-17:00 of na afspraak |
Contacteer onze experts. We helpen je graag!
Optioneel kan je er voor kiezen om foto's mee te sturen van je objecten
Onze behaalde resultaten
DOMINIQUE (XX) een dressoir in art decostijl en gemerkt 'Maison Dominique'
Verkocht: € 3.875 (totaalprijs)
Eduardo URCULO FERNANDEZ (1938-2003) 'Ella durmio en medio de su canto un sueno eterno', oil on canvas.
Verkocht: € 4.750 (totaalprijs)
Franz Xaver HELLNER (1819-1901) Een uitzonderlijke neogotische torenmonstrans gemaakt uit verguld zilver (H:62cm)
Verkocht: € 3.750 (totaalprijs)
Een imposante driedelige schouwgarnituur, klok met kandelaars, verguld brons in Lodewijk XVI stijl. Maison Marquis, Paris. (H: 9
Verkocht: € 25.000 (totaalprijs)
Een grote stralenmonstrans, zilver afgewerkt met engelen, korenaren en druivenranken. België, 19de eeuw. (D:20 x W:30 x H:62,5
Verkocht: € 2.500 (totaalprijs)