Flanders Auctions België

Contacteer Flanders Auctions

Wil je graag even langskomen voor een schatting? Of kom je aangekochte spullen ophalen? We zijn maandag tot en met donderdag geopend tussen 09u00 en 17u00 en verwelkomen graag geïnteresseerden voor de veiling. Op vrijdag werken wij enkel op afspraak.

Telefoon

+32 50 39 00 84

Email

info@flandersauctions.be

Adres Beernemsteenweg 99, 8750 Wingene - België
Openingsuren Maandag tot donderdag: 09:00-17:00 of na afspraak
Whatsapp

+32 50 39 00 84

Contacteer onze experts. We helpen je graag!

Optioneel kan je er voor kiezen om foto's mee te sturen van je objecten

Onze behaalde resultaten

HIGHLIGHTS
YDRA Een limited edition Retro Scooter "La Double Vue", Folon (14/50) (D:78 x W:190 x H:1
Verkocht: € 6.250 (totaalprijs)
HIGHLIGHTS
Henri PRIVAT-LIVEMONT (1861-1936) Twee musketiers in de herberg, olie op doek.
Verkocht: € 500 (totaalprijs)
HIGHLIGHTS
Steiff Tijger, EAN 502804, periode 1991-1990. (W: 170 x H: 90 cm)
Verkocht: € 750 (totaalprijs)
HIGHLIGHTS
Antonin DAUM (1864-1930) 'Fleurons et rinceaux', een vaas, Daum-Nancy, circa 1892-1893. (H:20 x D:10,5 cm)
Verkocht: € 5.000 (totaalprijs)
HIGHLIGHTS
1945 Château Petrus (magnum)
HIGHLIGHTS
DOMINIQUE (XX) een dressoir in art decostijl en gemerkt 'Maison Dominique'
Verkocht: € 2.625 (totaalprijs)
HIGHLIGHTS
Een uitzonderlijk grote antieke kaarsenluchter met 30 lichtpunten, gemaakt uit verguld brons.
Verkocht: € 1.125 (totaalprijs)
HIGHLIGHTS
Prosper DE TROYER (1880-1961) 'Het Feest' olie op doek. 1920. (W:71 x H:110 cm)
Verkocht: € 62.500 (totaalprijs)