Flanders Auctions België

Contacteer Flanders Auctions

Wil je graag even langskomen voor een schatting? Of kom je aangekochte spullen ophalen? We zijn maandag tot en met donderdag geopend tussen 09u00 en 17u00 en verwelkomen graag geïnteresseerden voor de veiling. Op vrijdag werken wij enkel op afspraak.

Telefoon

+32 50 39 00 84

Email

info@flandersauctions.be

Adres Beernemsteenweg 99, 8750 Wingene - België
Openingsuren Maandag tot donderdag: 09:00-17:00 of na afspraak
Whatsapp

+32 50 39 00 84

Contacteer onze experts. We helpen je graag!

Optioneel kan je er voor kiezen om foto's mee te sturen van je objecten

Onze behaalde resultaten

HIGHLIGHTS
Een uitzonderlijk grote antieke kaarsenluchter met 30 lichtpunten, gemaakt uit verguld brons.
Verkocht: € 1.125 (totaalprijs)
HIGHLIGHTS
Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Met haar ogen vol schaduw', een schilderij, olie op doek. (150 x 200 cm)
Verkocht: € 8.125 (totaalprijs)
HIGHLIGHTS
'De Annunciatie door Gabriël', olie op paneel, Antwerpse school 17de eeuw. (W:48,5 x H:68,5 cm)
Verkocht: € 1.250 (totaalprijs)
HIGHLIGHTS
Anatole J. GUILLOT (1865-1911) een uitzonderlijk beeld gemaakt uit brons van een edele dame. Gemerkt J. Guillot.
Verkocht: € 3.750 (totaalprijs)
HIGHLIGHTS
Ion MANDRESCU (1954) een uitzonderlijk bronzen beeld 'Man, Tijd, Ruimte' (H:60cm)
Verkocht: € 5.625 (totaalprijs)
HIGHLIGHTS
Jérome MASSIER (1850-1926) Een paar uitzonderlijke cachepots gemaakt uit blauw geglazuurde faience. Frankrijk, periode 1900.
Verkocht: € 2.500 (totaalprijs)
HIGHLIGHTS
Een handgemaakt model van een stoomtrein, met een werkende stoommachine
HIGHLIGHTS
Hippolyte MOREAU (1832-1927) een collectie van 4 bronzen beelden 'De 4 seizoenen'
Verkocht: € 9.375 (totaalprijs)