Contacteer Flanders Auctions
Wil je graag even langskomen voor een schatting? Of kom je aangekochte spullen ophalen? We zijn maandag tot en met donderdag geopend tussen 09u00 en 17u00 en verwelkomen graag geïnteresseerden voor de veiling. Op vrijdag werken wij enkel op afspraak.
Telefoon | |
Adres | Beernemsteenweg 99, 8750 Wingene - België |
Openingsuren | Maandag tot donderdag: 09:00-17:00 of na afspraak |
Contacteer onze experts. We helpen je graag!
Optioneel kan je er voor kiezen om foto's mee te sturen van je objecten
Onze behaalde resultaten
DOMINIQUE (XX) een dressoir in art decostijl en gemerkt 'Maison Dominique'
Verkocht: € 2.625 (totaalprijs)
Eero SAARINEN (1910-1961) 'Tulip Tafel' voor Knoll. (H:71,5 x D:137,5 cm)
Verkocht: € 3.250 (totaalprijs)
Keith HARING (1958-1990) Gesigneerd 'Five dollar' biljet (1988) (15,5 x 6,6 cm)
Verkocht: € 1.500 (totaalprijs)
Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Met haar ogen vol schaduw', een schilderij, olie op doek. (150 x 200 cm)
Verkocht: € 8.125 (totaalprijs)