Verras me

Catalogus komende veiling


Hieronder vind je het aanbod voor alle aankomende en actuele veilingen. Van zodra je inlogt, kan je bieden op een lot, een telefoonlijn reserveren en al je favorieten bewaren in een lijst. De resultaten van onze voorgaande veilingen vind je op onze resultatenpagina.

Volgende veilingdata:
Woensdag 22 maart 2023 - start om 10u00 (CET)



103 resultaten

Veiling
Categoriëen
Artiesten
Varia

 Jack GAGE (1946) 'Femme' acryl op doek.
Jack GAGE (1946) 'Femme' acryl op doek.

Schattingsprijs:
€ 500 - 700

 Jack GAGE (1946) 'Couple' acryl op doek.
Jack GAGE (1946) 'Couple' acryl op doek.

Schattingsprijs:
€ 500 - 700

 Irénée DURIEZ (1950) 'Femme' gepatineerd brons op een travertin sokkel.
Irénée DURIEZ (1950) 'Femme' gepatineerd brons op een travertin sokkel.

Schattingsprijs:
€ 1.500 - 2.500

 Jan DUMORTIER (XX-XXI) 'Zittende dame' een beeld gemaakt uit terracotta. Circa 1980.
Jan DUMORTIER (XX-XXI) 'Zittende dame' een beeld gemaakt uit terracotta. Circa 1980.

Schattingsprijs:
€ 500 - 1.000

 Een paar kandelaars, zilver, 800/1000, gemerkt Wenen, Oostenrijk. 1872-1922.
Een paar kandelaars, zilver, 800/1000, gemerkt Wenen, Oostenrijk. 1872-1922.

Schattingsprijs:
€ 600 - 800

 Goldsmiths & Silversmiths Co, London, een set van 4 kandelaars, zilver. 1898.
Goldsmiths & Silversmiths Co, London, een set van 4 kandelaars, zilver. 1898.

Schattingsprijs:
€ 1.000 - 1.500

 Ellis & Co, Ellis Jacob Greenberg, een paar kandelaars, zilver, 1605g.
Ellis & Co, Ellis Jacob Greenberg, een paar kandelaars, zilver, 1605g.

Schattingsprijs:
€ 500 - 1.000

 Hubert MINNEBO (1940) 'Pendant' 18kt goud met diamanten, 52,9g.
Hubert MINNEBO (1940) 'Pendant' 18kt goud met diamanten, 52,9g.

Schattingsprijs:
€ 3.500 - 4.500

 Paul WUNDERLICH (1927-2010) 'Petite Nike' een halsketting
Paul WUNDERLICH (1927-2010) 'Petite Nike' een halsketting

Schattingsprijs:
€ 400 - 600

 Een driedelige schouwgarnituur bestaande uit een klok met kandelaars, Lodewijk XV stijl. Circa 1970.
Een driedelige schouwgarnituur bestaande uit een klok met kandelaars, Lodewijk XV stijl. Circa 1970.

Schattingsprijs:
€ 300 - 500

 Een driedelige schouwgarnituur bestaande uit een klok met kandelaars, brons. Circa 1970.
Een driedelige schouwgarnituur bestaande uit een klok met kandelaars, brons. Circa 1970.

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

 Een kleine pendule, brons met email, gevleugelde dames en een wereldbol. 19de eeuw.
Een kleine pendule, brons met email, gevleugelde dames en een wereldbol. 19de eeuw.

Schattingsprijs:
€ 300 - 500

 Een grote Japanse brûle parfum afgewerkt met champslevé decor. 19de eeuw.
Een grote Japanse brûle parfum afgewerkt met champslevé decor. 19de eeuw.

Schattingsprijs:
€ 800 - 1.200

 Een paar vazen en schenkkannen, champslevé email op brons. 20ste eeuw.
Een paar vazen en schenkkannen, champslevé email op brons. 20ste eeuw.

Schattingsprijs:
€ 100 - 200

 Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Sculptuur' brons
Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Sculptuur' brons

Schattingsprijs:
€ 500 - 700

 Hermès Paris, een sigarettendoos, zilver
Hermès Paris, een sigarettendoos, zilver

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

 12 figuratieve zitplaats of menukaart houders, verzilverd brons.
12 figuratieve zitplaats of menukaart houders, verzilverd brons.

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

 Rudolf BERING (XIX-XX) 'Portret van een dame' olie op doek.
Rudolf BERING (XIX-XX) 'Portret van een dame' olie op doek.

Schattingsprijs:
€ 600 - 800

 Een doopschaal, messing, afbeelding van het Lam Gods. 16de/17de eeuw.
Een doopschaal, messing, afbeelding van het Lam Gods. 16de/17de eeuw.

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

 Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Vaas' voor Perignem.
Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Vaas' voor Perignem.

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

 Een Weense regulateur klok. Circa 1900.
Een Weense regulateur klok. Circa 1900.

Schattingsprijs:
€ 100 - 200

 Val Saint Lambert 'Modèle 1925' Een vaas en schaal op voet. 1986.
Val Saint Lambert 'Modèle 1925' Een vaas en schaal op voet. 1986.

Schattingsprijs:
€ 240 - 340

 Hummel 'Land in zicht' en 'Volg De Leider'. 
Hummel 'Land in zicht' en 'Volg De Leider'. 

Schattingsprijs:
€ 240 - 340

 Twee manden, gedragen door Putti. Polychrome Duits porselein, 20ste eeuw.
Twee manden, gedragen door Putti. Polychrome Duits porselein, 20ste eeuw.

Schattingsprijs:
€ 300 - 500

 Sitzendorf, een porseleinen groep 'Romeinse Parade' 20ste eeuw.
Sitzendorf, een porseleinen groep 'Romeinse Parade' 20ste eeuw.

Schattingsprijs:
€ 800 - 1.200

 Een tafelkandelaar, porselein afgewerkt met putti en bloemen, 20ste eeuw. 
Een tafelkandelaar, porselein afgewerkt met putti en bloemen, 20ste eeuw. 

Schattingsprijs:
€ 250 - 350

 Dresden Porcelain, een paar muurplaquettes, decor van musicerende putti. 20ste eeuw. 
Dresden Porcelain, een paar muurplaquettes, decor van musicerende putti. 20ste eeuw. 

Schattingsprijs:
€ 300 - 500

 Een grote groep 'Muziek en Dansers' polychroom Saksisch porselein, 20ste eeuw.
Een grote groep 'Muziek en Dansers' polychroom Saksisch porselein, 20ste eeuw.

Schattingsprijs:
€ 500 - 700

 Herend, een arend met zwaard, biscuit porselein.
Herend, een arend met zwaard, biscuit porselein.

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

 Een paar lepels, Wan karakter, Guangxu merk en periode.
Een paar lepels, Wan karakter, Guangxu merk en periode.

Schattingsprijs:
€ 300 - 500

 C.F. Otto MULLER (act.1930-?) 'Tafellamp T4', art deco, circa 1930.
C.F. Otto MULLER (act.1930-?) 'Tafellamp T4', art deco, circa 1930.

Schattingsprijs:
€ 400 - 600

 Een paar grote cloisonné siervazen afgewerkt met decor van fauna en flora. 20ste eeuw. 
Een paar grote cloisonné siervazen afgewerkt met decor van fauna en flora. 20ste eeuw. 

Schattingsprijs:
€ 400 - 600

 Lucien NEUQUELMAN (1909-1988) 'Wandeling in het park' olie op paneel.
Lucien NEUQUELMAN (1909-1988) 'Wandeling in het park' olie op paneel.

Schattingsprijs:
€ 300 - 500

 Zes miniatuur kanonnen, 19de/20ste eeuw.
Zes miniatuur kanonnen, 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs:
€ 300 - 500

 Porcelaine De Couleuve, een paar vazen, Empire stijl, 20ste eeuw.
Porcelaine De Couleuve, een paar vazen, Empire stijl, 20ste eeuw.

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

 Charles CATTEAU (1880-1966) 'Paar Vazen' voor Boch Keramis, Decor 2763, model 1271.
Charles CATTEAU (1880-1966) 'Paar Vazen' voor Boch Keramis, Decor 2763, model 1271.

Schattingsprijs:
€ 240 - 340

103 resultaten


FAQ / Vaak gestelde vragen


De eerstvolgende veiling vindt plaats op woensdag 22 maart 2023 (start om 10u00 CET).

Bieden op je favoriete stuk kan ofwel door het aanmaken van een account op onze pagina en een schriftelijk bod na te laten, door een telefonische lijn te reserveren of door te bieden via één van de online biedplatformen (Invaluable, Drouot, The Saleroom, LotTissimo en LiveAuctioneers). Via de pagina 'Kopen' vind je alle antwoorden op de meest gestelde vragen.

Welkom bij Flanders Auctions! Contacteer ons gerust telefonisch of per mail voor meer informatie: info@flandersauctions.be of via +32 50 39 00 84. Ons voltallige team van specialisten, experts en medewerkers staat klaar en begeleidt jou graag bij de verkoop van jouw stukken.

De kijkdagen staan gepland van vrijdag 17 t.e.m. maandag 20 maart 2023, telkens van 10u00 tot en met 17u00. Adres: Beernemsteenweg 99, Wingene, België

Blijf op de hoogte van toekomstige Flanders Auctions veilingen.

Ontvang het beste nieuws van Flanders Auctions, rechtstreeks in je mailbox.