Catalogus komende veiling

Hieronder vind je het aanbod voor alle aankomende en actuele veilingen. Van zodra je inlogt, kan je bieden op een lot, een telefoonlijn reserveren en al je favorieten bewaren in een lijst. De resultaten van onze voorgaande veilingen vind je op onze resultatenpagina.

101 resultaten

Veiling
Categoriëen
Varia

 Edouard GREGOIRE (XIX-XX) een grote vaas gemaakt uit grès met decor van vissen

Schattingsprijs:
(Nader te bepalen)

 Een 'Palais Royal' miniatuur paardenkoets gemaakt uit parelmoer

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

 Een antieke Diptiek 'De Geboorte van Christus' gesculpteerd uit ivoor in Gotische stijl. Bijgevoegd een kleine opslagd

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

 Een antieke houtsculptuur 'Madonna met kind', staande op het serpent op de maansikkel, eik

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

 Een antieke voetbak gemaakt uit verguld hout, staande op klauwpoten.

Schattingsprijs:
€ 50 - 100

 Een art deco beeld van een dame met kind en haar hond, gemaakt uit kunstbrons en gemonteerd op een marmer sokkel

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

 Een art nouveau suikerschaal en suikertang gemaakt uit verguld metaal in de originele doos.

Schattingsprijs:
€ 50 - 100

 Een art-deco luchter gemaakt uit brons gemonteerd met pâte-de-verre lampkappen gemaakt uit glas en gemerkt Loti, Nancy.

Schattingsprijs:
€ 250 - 350

 Een beeld gemaakt uit gepatineerd plaaster van de heilige 'Vincentius' en gemerkt Billaux Grossé, Brussel.

Schattingsprijs:
€ 30 - 50

 Een beeld gemaakt uit kunstbrons. 20ste eeuw.

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

 Een beeld van een Beagle, gemaakt uit geglazuurde terracotta.

Schattingsprijs:
€ 100 - 200

 Een beeld van twee paarden, gemonteerd op een basis gemaakt uit marmer.

Schattingsprijs:
€ 300 - 500

 Een Chinees porseleinen schaal met decor van flora in een gesculpteerd houten lotusbloem staan. Gemerkt Qianlong.

Schattingsprijs:
€ 100 - 200

 Een Chinees tafelscherm met afbeeldingen van de 8 onsterfelijken, herten, kraanvogels en dennenbomen

Schattingsprijs:
€ 600 - 800

 Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en versierd met dames en kalligrafie.

Schattingsprijs:
€ 100 - 200

 Een Chinese vaas gemaakt uit porselein met decor van vogels

Schattingsprijs:
€ 100 - 200

 Een ciborie gemaakt uit zilver 'Panis Angelicus pit hominum' in neogotische stijl

Schattingsprijs:
€ 300 - 500

 Een collectie van 2 moderne monstransen

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

 Een collectie van 2 zilveren ciborie

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

 Een collectie van 5 vergulde ciborie.

Schattingsprijs:
€ 80 - 120

 Een collectie van 5 verzilverde ciborie

Schattingsprijs:
€ 80 - 120

 Een collectie van 6 munten gemaakt uit goud.

Schattingsprijs:
€ 1.500 - 1.600

 Een collectie van 8 bordjes met afbeelding van wilde dieren en gemerkt met gekruiste degens, Meissen

Schattingsprijs:
€ 300 - 500

 Een driedelige schouwgarnituur bestaande uit een klok met twee kandelaars

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

 Een driedelige schouwgarnituur gemaakt uit porselein gemonteerd met brons gemaakt in de stijl van Sèvres en gemerkt Samson.

Schattingsprijs:
€ 300 - 500

 Een fijn gemaakte theepot uit zilver met ebbenhouten heft en gemaakt in Ierland, 1977

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

 Een fles Porto Barros 1966.
Een fles Porto Barros 1966.

Schattingsprijs:
€ 80 - 120

 Een gesculpteerd beeld van Jezus Christus, gemaakt uit eik.

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

 Een groot geglazuurd faience bord 'Distillerie F. Villers, Hasselt'

Schattingsprijs:
€ 400 - 600

 Een grote kruik gemaakt uit Duits Grès steengoed, met blauw geglazuurd decor.

Schattingsprijs:
(Nader te bepalen)

 Een grote pâte-de-verre luchter gemaakt uit glas en gemerkt 'Le Verre Francais', Schneider.

Schattingsprijs:
€ 800 - 1.200

 Een grote vaas gemaakt uit Vlaams Aardewerk me groene glazuur.

Schattingsprijs:
(Nader te bepalen)

 Een handgeschilderd ei op een basis, gemaakt uit hout. Gemerkt Stiva Goriachij. Gemaakt in Rusland.

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

 Een handtas gemaakt uit zwart leder en gemerkt Delvaux

Schattingsprijs:
€ 100 - 200

Schattingsprijs:
€ 100 - 200

 Een koffie- en theeservies gemaakt  uit verzilverd metaal en gemerkt WMF.

Schattingsprijs:
€ 100 - 200

 Een Missaal Misboek 'Edito Typica' met rijk versierde kaft. 'Venite Adoremus'

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

 Een Missaal misboek versierd met kruisbeeld en gemonteerd met brons.

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

 Een neogotische console gemaakt uit messing en versierd met cloisonné email en cabochons

Schattingsprijs:
€ 80 - 120

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

 Een paar casolettes gemaakt uit rode marmer en gemonteerd met verguld brons in Lodewijk XVI stijl.

Schattingsprijs:
€ 400 - 600

 Een paar Chinese bordjes gemaakt uit porselein en versierd met fauna en flora. 20ste eeuw en gemerkt Qianlong.

Schattingsprijs:
€ 100 - 200

 Een paar Chinese staanders gemaakt uit fijn gesculpteerd hardhout.

Schattingsprijs:
€ 300 - 500

Schattingsprijs:
(Nader te bepalen)

 Een paar karyatide kandelaars, gemaakt uit verguld en gepatineerd brons in de empire periode, Eerste helft 19de eeuw.

Schattingsprijs:
€ 300 - 500

 Een paar met brons gemonteerde faience vazen gemerkt J. Fischer Budapest, Hongarije.

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

 Een paar Thaise boedha's gemaakt uit brons.

Schattingsprijs:
€ 80 - 120

 Een paar vazen gemaakt uit Chinees porselein met Kanton motieven. 19de eeuw.

Schattingsprijs:
€ 300 - 500

 Een paar vazen gemaakt uit porselein met handgeschilderd Sèvres stijl. Gemerkt S. Mannoli.

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

 Een paar wijnglazen met een zwaan en vis, gemaakt uit Venitiaans glas. Gemerkt Venini, Murano, Italië.

Schattingsprijs:
(Nader te bepalen)

 Een paar zilveren kandelaars, versierd met mythologische figuren

Schattingsprijs:
€ 800 - 1.200

 Een pendule tafelklok gemaakt uit verguld brons in empire stijl. Eerste helft 19de eeuw.

Schattingsprijs:
€ 300 - 500

 Een pollepel gemaakt uit zilver en gestempeld Mons. 18de eeuw.

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

 Een porseleinen groep 'Biljart' en gemerkt Volkstedt-Rudolstadt.

Schattingsprijs:
€ 100 - 200

 Een precisieweegschaal voor apothekers in een koffer gemaakt uit hout en glas en gemerkt A & R Francois Frères

Schattingsprijs:
€ 50 - 100

 Een reistas gemaakt uit leder en gemerkt Dolce & Gabbana 'Miss Adventure' en 'The Women's Collection

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

 Een schaal gemaakt uit kristal met geëtste bonsai bomen, en gemerkt Val Saint Lambert' '94/101/125'

Schattingsprijs:
€ 300 - 500

 Een schouwklok gemaakt uit albast en versierd met een bronzen leeuw in neoklassieke stijl

Schattingsprijs:
€ 240 - 300

 Een sokkel voor een beeld gemaakt uit hout en versierd met koper en afbeelding van het Lam Gods

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

 Een speeltafel met lade en inglegd met marqueterie inlegwerk in Lodewijk XV stijl.

Schattingsprijs:
€ 100 - 200

 Een stralenmonstrans gemaakt uit messing met glazen parels.

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

 Een tafelklok met alarm, gemerkt Jaeger. Gemaakt in Zwitserland

Schattingsprijs:
€ 100 - 200

 Een tafellamp gemaakt uit pâte-de-verre glas en gemerkt Gallé.

Schattingsprijs:
(Nader te bepalen)

 Een traditionele stralenmonstrans gemaakt uit messing met versiering uit geslepen glas.

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

 Een vaas gemaakt uit Chinees porselein, famille rose, en versierd met fauna en flora.

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

 Een vintage luchter, plafonnière versierd met glazen bloemen.

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

 Een Xylofoon gemaakt uit gesculpteerd hout, in de vorm van een draak, op een basis gemaakt uit steen, Indonesië.

Schattingsprijs:
€ 300 - 500

 Een zwartgelakte zeshoekige Chinese Pagode vitrinekast, afgewerkt met geschilderd decor.

Schattingsprijs:
€ 300 - 500

 Emmanuel VIERIN (1869-1954) 'Landschap met molen' 1889. Een schilderij, olie op doek.

Schattingsprijs:
€ 300 - 500

 Ezio CECCARELLI (1865-1927) een buste van Christus gemaakt uit brons.

Schattingsprijs:
€ 100 - 200

 Ferdinand WILLAERT (1861-1938) 'Le long des quais à Gand' een schilderij, olie op doek

Schattingsprijs:
€ 1.500 - 2.500

 Frans DE COCK (1864-1942) een collectie van 4 kleine schilderijen. Olie op paneel.

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

 Franz Xaver Hellner (1819-1901) Een uitzonderlijke neogotische Torenmonstrans gemaakt uit verguld zilver en gemerkt 'FX Hel

Schattingsprijs:
€ 1.500 - 2.500

 Geen handtekening gevonden, een schilderij 'De Herberg' naar Adriaen Brouwer, olie op doek.

Schattingsprijs:
€ 800 - 1.200

 Hilaire BALS (1940) 'Bloemenboeket met buste' een stillleven, olie op doek, 1998.

Schattingsprijs:
(Nader te bepalen)

 JACOB-PETIT (1796-1868) Een parfumfles in de vorm van een harlekein, gemaakt uit porselein.

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

 Jef Louis VAN LEEMPUTTEN (1865-1948) 'Schapen in de schuur' een schilderij, olie op doek.

Schattingsprijs:
(Nader te bepalen)

 Josiane VANHOUTTE (1946) 'Ensor' een buste gemaakt uit brons volgens techniek van 'Cire Perdue'

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

 Louis Christian KALFF (1897-1976) een mid-century tafellamp gemaakt voor Phiilips.

Schattingsprijs:
€ 80 - 120

 Louis Christian KALFF (1897-1976) Een tafellamp gemaakt voor Philips.

Schattingsprijs:
€ 100 - 200

 Lutobor HLAVSA (1924-2015) 'Idylle' een abstract portret in een binnentuin, olie op paneel.

Schattingsprijs:
€ 400 - 600

 Marthe DE SPIEGELEIR (1897-1991) 'Seule' een schilderij, olie op doek. 1972.

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

 Marthe DE SPIEGELEIR (1897-1991) 'Zonder Titel' een schilderij, olie op doek. 1972.

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

 Marthe DE SPIEGELEIR (1897-1991) Een collectie van 2 landschappen, olie op doek.

Schattingsprijs:
€ 80 - 120

 Mauro MANETTI (XX) een ijsemmer in de vorm van een ananas.

Schattingsprijs:
€ 100 - 200

 Alfons BLOMME (1889-1979) 'Boerderij'

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

 Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) Een muurdecoratie gemaakt uit geglazuurde keramiek voor Perignem, niet gemerkt.

Schattingsprijs:
€ 50 - 100

 Hélène DE REUSE (1892-1979) 'Ballerina' een schilderij, olie op paneel.

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

 Hélène DE REUSE (1892-1979) 'Ballerina' een schilderij, olieverf op paneel.

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

 Jan Jacob CROEGAERT VAN BREE (1818-1897) 'Het eerste stadhuis van Antwerpen' een schilderij ollie op paneel. 1894.

Schattingsprijs:
€ 500 - 1.000

 Jan Jacob CROEGAERT VAN BREE (1818-1897) 'Spelende kinderen' een schilderij, olie op paneel

Schattingsprijs:
€ 500 - 1.000

 Jan Jacob CROEGAERT VAN BREE (1818-1897) 'Tolhuis' een schilderij, olie op doek.

Schattingsprijs:
€ 500 - 1.000

 Marthe DE SPIEGELEIR (1897-1991) 'Fillettes' een schilderij, olie op doek. 1972.

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

 Marthe DE SPIEGELEIR (1897-1991) 'Seule' a painting, oil on canvas.

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

 Marthe DE SPIEGELEIR (1897-1991) Een collectie van 3 portretten en een koppel. Olie op paneel.

Schattingsprijs:
€ 100 - 200

 Marthe DE SPIEGELEIR (1897-1991) Een collectie van 3 portretten, olie op doek en paneel.

Schattingsprijs:
€ 100 - 200

 Roger GUERIN (1896-1954) 'Het kasteel met ridder' een grote vaas gemaakt uit grès

Schattingsprijs:
(Nader te bepalen)

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

 Yves RHAYÉ (1936-1995) 'Abstract' een schilderij, olie op doek.

Schattingsprijs:
€ 300 - 500

101 resultaten

FAQ / Vaak gestelde vragen

De eerstvolgende veiling vindt plaats begin februari 2022. Alles kan rechtstreeks worden gevolgd op onze livestream. Wil je spullen verkopen in onze volgende veiling? Neem gerust contact op met één van onze Sales specialisten.

Bieden op je favoriete stuk kan ofwel door het aanmaken van een account op onze pagina en een schriftelijk bod na te laten, door een telefonische lijn te reserveren of door te bieden via één van de online biedplatformen (Invaluable, Drouot, The Saleroom, LotTissimo, 51BidLive en LiveAuctioneers). Via de pagina 'Kopen' kun je alle antwoorden vinden op de meest gestelde vragen.

Welkom bij Flanders Auctions! Contacteer ons gerust telefonisch of per mail voor meer informatie: info@flandersauctions.be of via +32 50 39 00 84. Ons voltallige team van specialisten, experts en medewerkers staat klaar en begeleid jou graag bij de verkoop van jouw stukken.

De kijkdagen voor de volgende veiling worden begin 2022 bekendgemaakt.

Blijf op de hoogte van toekomstige Flanders Auctions veilingen.

Ontvang het beste nieuws van Flanders Auctions, rechtstreeks in je mailbox.