Catalogus komende veiling

Hieronder vind je het aanbod voor alle aankomende en actuele veilingen. Van zodra je inlogt, kan je bieden op een lot, een telefoonlijn reserveren en al je favorieten bewaren in een lijst. De resultaten van onze voorgaande veilingen vind je op onze resultatenpagina.

Veilingdata:
Woensdag 21 september 2022 - start om 13u00
Donderdag 22 september 2022 - start om 13u00

150 resultaten

Veiling
Categoriëen
Varia

 Emile VAN DOREN (1865-1949) 'Zonsondergang' olie op doek.

Schattingsprijs:
€ 800 - 1.200

 James ENSOR (1860-1949) 'Barques Echouées', een gravure.

Schattingsprijs:
€ 800 - 1.200

 Louis CLESSE (1889-1961) 'Jachtstilleven' olie op doek

Schattingsprijs:
€ 300 - 500

 Henry ROLAND (1919-2000) 'De Clown' olie op doek

Schattingsprijs:
€ 240 - 340

 Luc GENOT (1943-1995) 'En Couleur En Colère' olie op doek.

Schattingsprijs:
€ 400 - 600

 René DE PAUW (1887-1946) 'Damme' olie op paneel

Schattingsprijs:
€ 240 - 340

 René DE PAUW (1887-1946) 'Zeebrugge', olie op paneel

Schattingsprijs:
€ 240 - 340

 René DE PAUW (1887-1946) 'De Familie' olie op paneel

Schattingsprijs:
€ 400 - 600

 MAN RAY (XX) "Cadeau", 1974, nummer 2114/5000

Schattingsprijs:
€ 500 - 700

 Karel APPEL (1921-2006) 'Zonder Titel' een lithografie, 54/95

Schattingsprijs:
€ 400 - 600

 Charles Rennie MACKINTOSH (1868-1928) 'DS2', voor Cassina.

Schattingsprijs:
€ 500 - 1.000

 Vico MAGISTRETTI (1920-2006) 'Veranda' voor Cassina. Leder en metaal.

Schattingsprijs:
€ 1.000 - 1.500

 Toshiyuki KITA (1942) 'Kick' voor Cassina.

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

 Gerrit RIETVELD (1888-1964) 'Shröder 1' voor Cassina, een bijzettafel.

Schattingsprijs:
€ 600 - 800

 Simon DESANTA (1952) 'Sun Day' voor Rosenthal.

Schattingsprijs:
€ 600 - 800

 Een collectie van 3 bijzettafeltjes met rood, zwart en grijs blad op zwart metalen frame. Circa 1970.

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

 Een set van 3 bijzettafels met wit acryl blad op een gechromeerd onderstel. Circa 1960.

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

 Een paar vintage zetels 'Dodo' Perolux. Circa 1970.

Schattingsprijs:
€ 300 - 500

 STUDIO BBPR (1932) 'Staande Lamp, Kleerhanger' acryl en metaal.

Schattingsprijs:
€ 600 - 800

 Charles CATTEAU (1880-1966) Vaas met decor 2170. (42 x 24cm)

Schattingsprijs:
€ 800 - 1.200

 Félix DE BOECK (1898-1995) 'Zelfgave 1968', olie op board.

Schattingsprijs:
€ 1.500 - 2.500

 Een verguld bestek 'Royal Collection Solingen' in een doos gemaakt in Duitsland.

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

 Een verguld bestek 'Royal Collection Solingen' in een doos gemaakt in Duitsland

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

 Een religieus 'drieluik', gemaakt uit plaaster in neogotische stijl. 20ste eeuw.

Schattingsprijs:
€ 100 - 200

 Een paar beelden 'Madonna vertrappelt het serpent en Jezus Christus, gemaakt uit polychrome plaaster. 20ste eeuw.

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

 Charles Octave LEVY (1820-1899) 'Mineur' een beeld, gepatineerd brons. Salon Des Beaux-Arts, 19de eeuw.

Schattingsprijs:
€ 1.000 - 1.500

 Een antiek Chinees bord 'Duizend Vlinders'. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

 Een collectie van 3 Chinese Famille Rose schalen met floraal decor, periode Qianlong.

Schattingsprijs:
€ 800 - 1.200

 Een set van 3 Chinese Jade amuletten en halskettingen.

Schattingsprijs:
€ 80 - 120

 Een antieke armbad gemaakt uit rode koraal. Circa 1900.

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

 Een paar Chinese 'Nanking' vazen gemaakt uit steengoed.

Schattingsprijs:
€ 300 - 500

 Een paar Chinese vazen gemaakt uit steengoed, versierd met reliëf drakenfiguren. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs:
€ 100 - 200

 Een collectie van 3 paar kandelaars, 19de eeuw.

Schattingsprijs:
€ 50 - 100

 Een set van twee wierookschepen. 414g.

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

 Een set van 2 'Missale Romanum' boeken

Schattingsprijs:
€ 100 - 200

 Een set van 2 'Missale Romanum' misboeken.

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

 Een neoklassieke tafelklok. Frankrijk, 19de eeuw.

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

 Geo VERBANCK (1881-1961) 'Liggend naakt' een figuur gemaakt uit brons.

Schattingsprijs:
€ 1.000 - 1.500

 Een driedelige schouwgarnituur bestaande uit een klok met zijstukken. Circa 1900.

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

 Een paar neoklassieke figuren, verguld en gepatineerd brons op Carrara marmer. 19de eeuw.

Schattingsprijs:
€ 1.000 - 1.500

 Een Chinese Famille Rose vaas omgebouwd tot tafellamp. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

 Een Chinese vaas, gedecoreerd met fauna en flora. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

 Een Chinese vaas met blauw-wit decor van een Fenix met kraanvogels. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

 Een antieke mechanische flessenhouder, decanteerkan. Laat 19de eeuw.

Schattingsprijs:
€ 100 - 200

 Een kleine chinese pot met deksel, onderaan gemerkt Qianlong. 18de/19de eeuw.

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

 JACOB-PETIT (1796-1868) 'Tafelspiegel' gemaakt uit porselein. 19de eeuw.

Schattingsprijs:
€ 800 - 1.200

 Vieux Bruxelles / Vieux Paris, een paar vazen met handgeschilderde decors van fauna en flora. Circa 1900.

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

 Een paar vogels gemaakt uit cloisonné brons. 20ste eeuw.

Schattingsprijs:
€ 80 - 120

 Een kruisbeeld met corpus gemaakt uit brons. 20ste eeuw.

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

 Een antieke Pietà, gepatineerde terracotta. 17de eeuw.

Schattingsprijs:
€ 800 - 1.200

 Een stel antieke strijkijzers, gemaakt uit messing en gietijzer. 19de eeuw.

Schattingsprijs:
€ 80 - 120

 Een set van 2 jonge bronzen beelden van paarden. 20ste eeuw.

Schattingsprijs:
€ 100 - 200

 Willi SOUKOP (1907-1995) 'Zonder Titel' 1993, 238/250

Schattingsprijs:
€ 300 - 500

 Pierre-Jules MÈNE (1810-1879)(naar) 'Paarden' een collectie van twee jonge bronzen beelden.

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

 Volkstedt-Rudolstadt, een grote porseleinen groep 'Muzikale dans'. 20ste eeuw.

Schattingsprijs:
€ 1.500 - 2.000

 Een Chinese dekselvaas 'Famille Noir', afgewerkt met bloemendecor. 20ste eeuw.

Schattingsprijs:
€ 100 - 200

 Een schouwklok gemaakt uit brons in Lodewijk XVI stijl. Circa 1900.

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

 Een Chinese vaas met decor van hofdames en kalligrafische teksten. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

 Een houtsculptuur van Jezus Christus met een Heilig Hart. Eerste helft van de 20ste eeuw.

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

 Een grote figuur gemaakt uit plaaster, Jozef met kind. Circa 1900.

Schattingsprijs:
€ 100 - 200

 Alexandre OULINE (act.1918-1940) 'Le Rameur' een beeld, kunstbrons, art deco stijl. Circa 1920.

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

 Achille Émile JACOPIN (1874-1958) 'Soir De Paye' een beeld gemaakt uit marmer en brons.

Schattingsprijs:
€ 400 - 600

 Michel DUCAROY (1925-2009) 'Togo' voor Ligne Roset.

Schattingsprijs:
€ 5.000 - 7.000

 Senaka SENANAYAKE (1951) ‘Untitled’, oil on canvas, 1964

Schattingsprijs:
€ 2.000 - 3.000

 Senaka SENANAYAKE (1951) ‘Horses At Sunset’, olie op doek, 1980.

Schattingsprijs:
€ 3.000 - 5.000

 Senaka SENANAYAKE (1951) ‘Untitled’ olie op doek, 1980

Schattingsprijs:
€ 2.000 - 3.000

 Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Figuur van een dame' een lithografie

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

 Octave LANDUYT (1922) 'Zonder Titel' een lithografie

Schattingsprijs:
€ 100 - 200

 Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Femme Au Chapeau Oiseau' een lithografie

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

 Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Le Bouquet' een lithografie

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

 Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Deux Femmes' een lithografie

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

 Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Chapeau Des Fleurs' een lithografie

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

 Georges OMERTH (act.1895-1925) 'Schoolmeisje' een chryselephantine beeld.

Schattingsprijs:
€ 400 - 600

 Pierre CHENET (XX-XXI) 'Stier' gepatineerd brons.

Schattingsprijs:
€ 300 - 500

 Pierre CHENET (XX-XXI) 'ijsbeer', gepatineerd brons.

Schattingsprijs:
€ 300 - 500

 Een damesbureau afgewerkt met marqueterie inlegwerk en gemonteerd met brons. 20ste eeuw.

Schattingsprijs:
€ 400 - 600

 Isidore Jules BONHEUR (1827-1901) 'Le Grand Jockey' een gepatineerd bronzen beeld'. Postume geut. 20ste eeuw.

Schattingsprijs:
€ 800 - 1.200

 August MICHIELS (1922-2003) 'Grote Schaal' 1969

Schattingsprijs:
€ 100 - 200

 Frederick GOLDSCHEIDER (1845-1897) 'Afrikaanse Jongen' een levensgroot beeld gemaakt uit terracotta. (H:148,5cm)

Schattingsprijs:
€ 5.000 - 7.000

 Licio ZANETTI (1915) 'Dolfijnen' glassculptuur, Murano, Italië.

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

 Les Etains Du Manoir, een koffie en theeservies gemaakt uit tin in art deco stijl. Circa 1950-1960.

Schattingsprijs:
€ 120 - 180

 Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 3 items, voor Amphora.

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

 Adolphe DILLENS (1821-1877) 'Sneeuwpret' olie op doek.

Schattingsprijs:
€ 300 - 500

 Een driedelige schouwgarnituur met klok en kandelaars

Schattingsprijs:
€ 80 - 120

 Een vitrinekast afgewerkt met marqueterie inlegwerk

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

 Een commode met marmer blad en afgewerkt met marqueterie

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

 Een commode afgewerkt met marqueterie en gemonteerd met brons en marmer

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

 Zenith, een kartel tafelklok met handgeschilderd bloemendecor.

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

 David ANDERSON (1946) Een paar peper en zoutvaatjes in de vorm van een viking schip

Schattingsprijs:
€ 100 - 200

 Een Pablo Picassovaas uit glas. Gemaakt in Murano.

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

 Val Saint Lambert, Berncastel, een collectie van 6 geslepen en gekleurde glazen met bijhorende karaf.

Schattingsprijs:
€ 250 - 350

 Alexandre KELETY (1874-1940)  'Bust of Jean Mermoz', terracotta, circa 1930.

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

 Louis Christian KALFF (1897-1976) een mid-century tafellamp voor Phillips.

Schattingsprijs:
€ 300 - 500

 Schneider, een vaas gemaakt uit pâte de verre glas

Schattingsprijs:
€ 300 - 500

 Een beeld 'Jezus Van Praag' gemaakt uit gepolychromeerd plaaster.

Schattingsprijs:
€ 100 - 200

 Een set van 3 canonborden gemaakt uit verzilverd metaal. Circa 1900.

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

 Een stel misampullen gemaakt uit glas gemonteerd met verguld brons.

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

 Een paar leeuwen op een sokkel, gemaakt uit gepatineerd en verguld brons in empire stijl.

Schattingsprijs:
€ 300 - 500

 Een Oosterse plantenstaander, hardhout en afgewerkt met marmer.

Schattingsprijs:
€ 100 - 200

 Een Oosters handgeknoopt tapijt met 'Levensboom', Isphahan.

Schattingsprijs:
€ 100 - 200

150 resultaten

FAQ / Vaak gestelde vragen

De eerstvolgende veiling vindt plaats op 21 en 22 september 2022 (start om 13u00 CET).

De kijkdagen voor onze 10e veiling staan gepland van vrijdag 16 tot en met maandag 19 september 2022, telkens van 10u00 tot en met 18u00. Adres: Beernemsteenweg 99, Wingene, België

Blijf op de hoogte van toekomstige Flanders Auctions veilingen.

Ontvang het beste nieuws van Flanders Auctions, rechtstreeks in je mailbox.