Catalogus komende veiling

Op deze pagina vind je het huidige aanbod voor onze veilingen.

Woensdag 20 maart 2024 - 13u00
Kunst, antiek en design

Online Live bieden: Drouot (+1,5%) - Invaluable (+5%) - Bidspirit (+1%) - The Saleroom (+5%) - Lot-Tissimo (+5%) - LiveAuctioneers (+5%)

559 resultaten

Veiling
Categoriëen
Varia

Lot 001 Een 5-delig koffie- en theeservies, zilver, 800/1000. 4,817kg. (L:35 x W:60 cm)

Schattingsprijs:
€ 1.200 - 1.800

Lot 002 Een 4-delig koffie- en theeservies, zilver, 800/1000. 2,276kg. (L: 12,5 x W:21,5 x H:26 cm)

Schattingsprijs:
€ 700 - 900

Lot 003 Een paar sauskommen, zilver, Lodewijk XVI.
Lot 003 Een paar sauskommen, zilver, Lodewijk XVI. 'Meester met de drie nagels', Brussel, 1781. 18de eeuw. (L:9,5 x W:20,5 x H:10 cm)

Schattingsprijs:
€ 1.000 - 1.500

Lot 004 Decoster Brussel, een zilver koffie- en theeservies staande op een plateau. 6,247kg. M900 & M800. (L:42 x W:65,5 cm)

Schattingsprijs:
€ 2.000 - 3.000

Lot 005 Een koffie- en theeservies met plateau, zilver, Duitsland. 925/1000. 4,049kg. (L:44,5 x W:69 cm)

Schattingsprijs:
€ 1.500 - 2.500

Lot 006 Een 5-delig koffie- en theeservies, zilver, Duitsland, 825/1000. 2,722kg. (L:35 x W:44 cm)

Schattingsprijs:
€ 800 - 1.200

Lot 007 Bruno Scanabissi, Bolognia, Een 5-delig koffie- en theeservies, Zilver, 3,840kg. 20ste eeuw. (L: 34 x W:51 cm)

Schattingsprijs:
€ 1.200 - 1.800

Lot 008 David Shaw Silverware Ltd, een paar tafelkandelaars, zilver. 1992. (L:28 x W:28 x H:34 cm)

Schattingsprijs:
€ 700 - 900

Lot 009 Een olie en azijnstel, zilver, Empire periode. 950/1000, Parijs, Frankrijk, 1809-1819. (L:11 x W:23 x H:29 cm)

Schattingsprijs:
€ 500 - 1.000

Lot 010 Christofle Vendome, een 61-delig verzilverd bestek in een koffer. (L:30 x W:39 x H:25 cm)

Schattingsprijs:
€ 400 - 600

Lot 011 Een vis en een everzwijn, Everzwijn gemerkt 835. 273 gram bruto. (L:17,5 cm)

Schattingsprijs:
€ 120 - 180

Lot 012 6 lepels en een suikertang, een suikerstrooier en ijslepel, zilver. Frankrijk en UK. 19de eeuw. (L:17 x W:30 x H:4,5 cm)

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

Lot 013 Wiskemann, een koffie en theeservies, bijgevoegd twee serveerschalen. Verzilverd metaal. (L:36 x W:55 cm)

Schattingsprijs:
€ 300 - 500

Lot 014 Een collectie verzilverde serveeraccesoires, sauskom, koffiepot en een mandje. (L:32 x W:52 cm)

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

Lot 015 Een 104-delig verzilverd bestek, Art Deco. (L:32,5 cm)

Schattingsprijs:
€ 240 - 340

Lot 016 Een collectie verzilverd bestek, bijgevoegd een cocktail shaker. 90 stuks. (H:23 cm)

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

Lot 017 Een grote collectie zilver en glazen items, fotokaders, serveer- en tafelaccessoires. 19de/20ste eeuw. (H:28,5 cm)

Schattingsprijs:
€ 400 - 600

Lot 018 Twee verzilverde koffie- en theeserviezen, Art Deco. (L:31 x W:49 cm)

Schattingsprijs:
€ 240 - 340

Lot 019 Een antiek fotokader, bijgevoegd 2 vazen, schaal en mandje met ajourranden. Zilver, Engeland en Europa. (W:28 x H:34 cm)

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

Lot 020 Een grote collectie riemen, armbanden en juwelen, zilver, Islamitische oorsprong. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs:
€ 500 - 1.000

Lot 022 Een verguld bestek
Lot 022 Een verguld bestek 'Solingen' in een koffer gemaakt in Duitsland. Model 'Lodewijk XV' . (L:34 x W:45 x H:9 cm)

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

Lot 023 Een paar haardvuurbokken en een haardscherm, verguld brons in Lodewijk XVI stijl. 20ste eeuw. (L:27 x W:64 x H:84 cm)

Schattingsprijs:
€ 400 - 600

Lot 024 Een tafel middenstuk, afgewerkt met acanthusbladen. Verguld brons. 19de eeuw. (L:19 x W:24,5 x H:20 cm)

Schattingsprijs:
€ 120 - 180

Lot 025 Een grote schaal met blauwe glazuur en gemonteerd met brons. 19de eeuw. (L:31 x W:61 x H:34 cm)

Schattingsprijs:
€ 300 - 500

Lot 026 Een inktpot met decor van ramskoppen en guirlandes, Lodewijk XVI stijl. Verguld brons. (H:13 x D:19 cm)

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

Lot 027 Een paar vuurbokken, verguld en gepatineerd brons met een jongen en meisje, 19de eeuw. (L:13 x W:24 x H:31 cm)

Schattingsprijs:
€ 400 - 600

Lot 028 Een kartel klok op een staander, schildpad inlegwerk gemonteerd met verguld brons. Japy Frères, 19de eeuw. (L:17 x W:42 x H:115

Schattingsprijs:
€ 3.500 - 4.500

Lot 029 Een schouwklok, Zwarte marmer gemonteerd met een gepatineerd bronzen
Lot 029 Een schouwklok, Zwarte marmer gemonteerd met een gepatineerd bronzen 'Marly Horse'. 19de eeuw. (L:29 x W:55 x H:71 cm)

Schattingsprijs:
€ 600 - 800

Lot 030 Een driedelige schouwgarnituur in de vorm van een kasteel met ridderfiguur. Gepatineerd brons. (L:18 x W:33 x H:57 cm)

Schattingsprijs:
€ 300 - 500

Lot 031 Een indrukwekkende driedelige schouwgarnituur, verguld brons op Carrara marmer. 19de eeuw. (L:20 x W:61 x H:38 cm)

Schattingsprijs:
€ 2.000 - 3.000

Lot 032 Een schouwgarnituur met musketier, gepatineerd en verguld brons op witte marmer. 19de eeuw. (L:17 x W:45 x H:55 cm)

Schattingsprijs:
€ 400 - 600

Lot 033 Een schouwklok
Lot 033 Een schouwklok 'Aanbidding van Heilige' verguld en gepatineerd brons en zwarte marmer. 19de eeuw. (L:12 x W:33 x H:50 cm)

Schattingsprijs:
€ 300 - 500

Lot 034 Een antieke schouwklok met afbeelding van de Drie Gratiën, gepatineerd brons op zwarte marmer. (L:20 x W:37 x H:62 cm)

Schattingsprijs:
€ 1.000 - 1.500

Lot 035 Een schouwklok, verguld en gepatineerd brons in Lodewijk XV stijl, porselein plaquettes. 19de eeuw. (L:13 x W:32 x H:42 cm)

Schattingsprijs:
€ 400 - 600

Lot 036 Een schouwklok, verguld brons met afbeelding van een lezende dame. Lodewijk Filips, 19de eeuw. (L:15 x W:38 x H:45 cm)

Schattingsprijs:
€ 300 - 500

Lot 037 Een schouwklok, verguld brons met een afbeelding van een jongeman. Frankrijk, 19de eeuw. (L:10 x W:27 x H:35 cm)

Schattingsprijs:
€ 240 - 340

559 resultaten

FAQ / Vaak gestelde vragen

Woensdag 20 maart 2024: kunst, antiek en design (13u00 CET)

Klik hier voor de catalogus.

De kijkdagen staan gepland van vrijdag 15 t.e.m. maandag 18 januari 2024, telkens van 10u00 tot en met 17u00. Adres: Beernemsteenweg 99, Wingene, België

Blijf op de hoogte van toekomstige Flanders Auctions veilingen.

Ontvang het beste nieuws van Flanders Auctions, rechtstreeks in je mailbox.