Verras me

Catalogus komende veiling


Hieronder vind je het aanbod voor alle aankomende en actuele veilingen. Van zodra je inlogt, kan je bieden op een lot, een telefoonlijn reserveren en al je favorieten bewaren in een lijst. De resultaten van onze voorgaande veilingen vind je op onze resultatenpagina.

Praktische informatie:
15 juni 2022 vanaf 13h00
16 juni 2022 vanaf 13h00
Beernemsteenweg 99, Wingene (België)



108 resultaten

Veiling
Categoriëen
Artiesten
Varia

 Een 148-delig zilver bestekset in een koffer, gemaakt in Duitsland.
Een 148-delig zilver bestekset in een koffer, gemaakt in Duitsland.

Schattingsprijs:
€ 2.000 - 3.000

 Een beeld van een heilige met mijter, gemaakt uit gedreven koper op houten basis. Italië, 18de eeuw.
Een beeld van een heilige met mijter, gemaakt uit gedreven koper op houten basis. Italië, 18de eeuw.

Schattingsprijs:
€ 1.000 - 1.500

 Ove SANDEBERG (XX) 'Tafellamp' gemaakt uit geëtst glas voor Kosta Boda 
Ove SANDEBERG (XX) 'Tafellamp' gemaakt uit geëtst glas voor Kosta Boda 

Schattingsprijs:
€ 100 - 200

 Gae AULENTI (1927-2012) 'Con Ruote Tavolo' een salontafel gemaakt uit glas, op wielen. 
Gae AULENTI (1927-2012) 'Con Ruote Tavolo' een salontafel gemaakt uit glas, op wielen. 

Schattingsprijs:
€ 300 - 500

 Een antieke houtsculptuur 'De Kruisafname', gesculpteerde eik, 18de eeuw.
Een antieke houtsculptuur 'De Kruisafname', gesculpteerde eik, 18de eeuw.

Schattingsprijs:
€ 2.000 - 3.000

 Een Luipaard gemaakt uit terracotta. Italië, 20ste eeuw.
Een Luipaard gemaakt uit terracotta. Italië, 20ste eeuw.

Schattingsprijs:
€ 300 - 500

 Keith HARING (1958-1990)(attr.) Untitled, Subway drawing (c.1980)
Keith HARING (1958-1990)(attr.) Untitled, Subway drawing (c.1980)

Schattingsprijs:
€ 4.000 - 6.000

 Jaeger Le Coultre 'Atmos' een atmosferische tafelklok
Jaeger Le Coultre 'Atmos' een atmosferische tafelklok

Schattingsprijs:
€ 1.000 - 2.000

 Aimé VAN BELLEGHEM (1922-1996) 'De Gitaarspeler' olie op paneel.
Aimé VAN BELLEGHEM (1922-1996) 'De Gitaarspeler' olie op paneel.

Schattingsprijs:
€ 240 - 340

 Rik SLABBINCK (1914-1991) 'Abstract landschap' olie op doek.
Rik SLABBINCK (1914-1991) 'Abstract landschap' olie op doek.

Schattingsprijs:
€ 300 - 500

 André BOGAERT (1920-1986) 'Abstract figuur' olie op board. 1960. 
André BOGAERT (1920-1986) 'Abstract figuur' olie op board. 1960. 

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

 André BOGAERT (1920-1986) 'Stilleven met fruitschaal' olie op paneel. 1960
André BOGAERT (1920-1986) 'Stilleven met fruitschaal' olie op paneel. 1960

Schattingsprijs:
€ 400 - 600

 'Zeilboten op woeste zee', een antiek schilderij, olie op paneel. 19de eeuw. 
'Zeilboten op woeste zee', een antiek schilderij, olie op paneel. 19de eeuw. 

Schattingsprijs:
€ 300 - 500

 'Schaatsen op natuurijs' olie op paneel. Gemerkt F. Siroux, 19de eeuw.
'Schaatsen op natuurijs' olie op paneel. Gemerkt F. Siroux, 19de eeuw.

Schattingsprijs:
€ 300 - 500

 Théo VAN RYSSELBERGHE (1862-1926) 'Spinster' olie op doek
Théo VAN RYSSELBERGHE (1862-1926) 'Spinster' olie op doek

Schattingsprijs:
€ 2.000 - 3.000

 Jaeger Le Coutlre, een tafelklok met Lapis Lazuli en messing.
Jaeger Le Coutlre, een tafelklok met Lapis Lazuli en messing.

Schattingsprijs:
€ 800 - 1.200

 Yves RHAYÉ (1936-1995) 'Zonder Naam' een abstract sculptuur gemaakt uit keramiek. 
Yves RHAYÉ (1936-1995) 'Zonder Naam' een abstract sculptuur gemaakt uit keramiek. 

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

 Armand HENRION (1875-1958) 'Clown' olie op paneel.
Armand HENRION (1875-1958) 'Clown' olie op paneel.

Schattingsprijs:
€ 500 - 1.000

 BANKSY (1974) 'The Walled Off Hotel'. Circa 2017
BANKSY (1974) 'The Walled Off Hotel'. Circa 2017

Schattingsprijs:
€ 800 - 1.200

 Pablo PICASSO (1881-1973) 'Head Of A Woman' een ingekaderde druk.
Pablo PICASSO (1881-1973) 'Head Of A Woman' een ingekaderde druk.

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

 Lebeau-Courally een herenpolshorloge Type 'Le Baron', editie 'Rally du Zoute', en genummerd 01/25
Lebeau-Courally een herenpolshorloge Type 'Le Baron', editie 'Rally du Zoute', en genummerd 01/25

Schattingsprijs:
€ 3.000 - 5.000

 Alexandre TIELENS (1868-1959) 'Bloemenboeket', olie op doek. 
Alexandre TIELENS (1868-1959) 'Bloemenboeket', olie op doek. 

Schattingsprijs:
€ 300 - 500

 In de stijl van François BOUCHER (1703-1770) 'Het nest / Het geschenk van de herder', olie op doek. 
In de stijl van François BOUCHER (1703-1770) 'Het nest / Het geschenk van de herder', olie op doek. 

Schattingsprijs:
€ 400 - 600

 Paul SCHOUTEN (1860-1922) 'Kippen' een schilderij, olie op doek.
Paul SCHOUTEN (1860-1922) 'Kippen' een schilderij, olie op doek.

Schattingsprijs:
€ 250 - 350

 Auguste MOREAU (1834-1917) 'Dame met de bloementuil', kunstbrons.
Auguste MOREAU (1834-1917) 'Dame met de bloementuil', kunstbrons.

Schattingsprijs:
€ 300 - 500

 Louis MOREAU (1883-1958) ‘Glorification du travail’, kunstbrons. 
Louis MOREAU (1883-1958) ‘Glorification du travail’, kunstbrons. 

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

 Een collectie van 3 Somerso items, gemaakt uit glas in Murano, Italië.
Een collectie van 3 Somerso items, gemaakt uit glas in Murano, Italië.

Schattingsprijs:
€ 80 - 120

 'Slak' gemaakt uit uraniumglas in Murano, Italië.
'Slak' gemaakt uit uraniumglas in Murano, Italië.

Schattingsprijs:
€ 80 - 120

 Elly STROBACH-KÖNIG (1908-2002) een beeld gemaakt uit faience voor Royal Dux
Elly STROBACH-KÖNIG (1908-2002) een beeld gemaakt uit faience voor Royal Dux

Schattingsprijs:
€ 100 - 200

 Een paar vazen met handgeschilderd decor, empire stijl. 19de eeuw. 
Een paar vazen met handgeschilderd decor, empire stijl. 19de eeuw. 

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

 Jean-Luc MOERMAN (1967) 'Moordgriet' een lithografie 18/60
Jean-Luc MOERMAN (1967) 'Moordgriet' een lithografie 18/60

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

 Een paar houtgesculpteerde knielende engelen met orinigele polychromie. 19de eeuw. 
Een paar houtgesculpteerde knielende engelen met orinigele polychromie. 19de eeuw. 

Schattingsprijs:
€ 400 - 600

 Een paar vazen met cloisonné bloemendecor en vogels, in de originele doos. 
Een paar vazen met cloisonné bloemendecor en vogels, in de originele doos. 

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

 Een paar zeshoekige Cloisonné vazen, versierd met fauna en flora. 
Een paar zeshoekige Cloisonné vazen, versierd met fauna en flora. 

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

 Lalique France, een schaal gemaakt uit glas met decor van een vis. 
Lalique France, een schaal gemaakt uit glas met decor van een vis. 

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

 Jaroslav SVOBODA (1938) een vaas gemaakt uit blauw glas.
Jaroslav SVOBODA (1938) een vaas gemaakt uit blauw glas.

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

 Keith HARING (1958-1990)(attr.) Gesigneerd 1 dollar biljet (1987)
Keith HARING (1958-1990)(attr.) Gesigneerd 1 dollar biljet (1987)

Schattingsprijs:
€ 600 - 800

 Pierre-Jules MÈNE (1810-1879) 'Jachtscene met Schotse Edelman' een beeld, gepatineerd brons. 19de eeuw.
Pierre-Jules MÈNE (1810-1879) 'Jachtscene met Schotse Edelman' een beeld, gepatineerd brons. 19de eeuw.

Schattingsprijs:
€ 1.500 - 2.500

 Luca MADRASSI (1848-1919) 'De Omhelzing' een beeld gemaakt uit gepatineerd brons. 
Luca MADRASSI (1848-1919) 'De Omhelzing' een beeld gemaakt uit gepatineerd brons. 

Schattingsprijs:
€ 400 - 600

 Gustavo OBIOLS DELGADO (1858-1910) 'Premières Roses' een buste gemaakt uit verguld brons. 
Gustavo OBIOLS DELGADO (1858-1910) 'Premières Roses' een buste gemaakt uit verguld brons. 

Schattingsprijs:
€ 500 - 1.000

 Eugène Antoine AIZELIN (1821-1902) 'Mignon' een beeld, gepatineerd brons. 19de Eeuw.
Eugène Antoine AIZELIN (1821-1902) 'Mignon' een beeld, gepatineerd brons. 19de Eeuw.

Schattingsprijs:
€ 400 - 600

 Een Oosters handgeknoopt zijden tapijt, 'De Levensboom', Kashmir. (90 x 60 cm)
Een Oosters handgeknoopt zijden tapijt, 'De Levensboom', Kashmir. (90 x 60 cm)

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

 Bergoss, een mid-century tapijt gemaakt uit wol. Circa 1970. 
Bergoss, een mid-century tapijt gemaakt uit wol. Circa 1970. 

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

 Marie D'ORLÉANS (1865-1909)(Naar) 'Jeanne d'Arc' gepatineerd brons. 20ste eeuw. 
Marie D'ORLÉANS (1865-1909)(Naar) 'Jeanne d'Arc' gepatineerd brons. 20ste eeuw. 

Schattingsprijs:
€ 300 - 500

 Jehan FRISON (1882-1961) 'Le Violoncelo' olie op doek. 1957
Jehan FRISON (1882-1961) 'Le Violoncelo' olie op doek. 1957

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

 Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) 'Vaas', geglazuurde keramiek voor Perignem. Circa 1960.
Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) 'Vaas', geglazuurde keramiek voor Perignem. Circa 1960.

Schattingsprijs:
€ 100 - 200

 Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) 'Schaal' geglazuurde keramiek voor Perignem.
Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) 'Schaal' geglazuurde keramiek voor Perignem.

Schattingsprijs:
€ 100 - 200

 Een antiek schilderij, 'Le Tricheur' olie op doek. 19de eeuw.
Een antiek schilderij, 'Le Tricheur' olie op doek. 19de eeuw.

Schattingsprijs:
€ 1.200 - 1.800

 Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Grote Schaal', geglazuude keramiek voor Amphora.
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Grote Schaal', geglazuude keramiek voor Amphora.

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

 Jean LURÇAT (1892-1966) 'Tapestery of Flowers', een wandtapijt
Jean LURÇAT (1892-1966) 'Tapestery of Flowers', een wandtapijt

Schattingsprijs:
€ 300 - 500

 Armand LAUREYS (1867-?) 'La Lisseuze' een schilderij, olie op doek. 
Armand LAUREYS (1867-?) 'La Lisseuze' een schilderij, olie op doek. 

Schattingsprijs:
€ 400 - 600

 Een ovale spiegel met smeedijzer frame. Circa 1920. 
Een ovale spiegel met smeedijzer frame. Circa 1920. 

Schattingsprijs:
€ 80 - 120

 Een spiegel met frame gemaakt uit smeedijzer. Circa 1920. 
Een spiegel met frame gemaakt uit smeedijzer. Circa 1920. 

Schattingsprijs:
€ 100 - 200

 Een pendule tafelklok gemaakt uit brons.
Een pendule tafelklok gemaakt uit brons.

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

 Een Japanse Imari vaas met decor van kraanvogels en landschappen. 19de/20ste eeuw. 
Een Japanse Imari vaas met decor van kraanvogels en landschappen. 19de/20ste eeuw. 

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

 Royal Dux, een paar vazen gemaakt uit faience in art nouveau stijl met florale decors. 
Royal Dux, een paar vazen gemaakt uit faience in art nouveau stijl met florale decors. 

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

 Een tafellamp gemaakt uit messing en brons in Hollywood Regency stijl.
Een tafellamp gemaakt uit messing en brons in Hollywood Regency stijl.

Schattingsprijs:
€ 100 - 200

 Delvaux, een handtas gemaakt uit bruin leder met vergulde elementen.
Delvaux, een handtas gemaakt uit bruin leder met vergulde elementen.

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

 Delvaux, een handtas gemaakt uit blauw leder met vergulde elementen.
Delvaux, een handtas gemaakt uit blauw leder met vergulde elementen.

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

 Een vintage lounge stoel met ottoman, circa 1980. 
Een vintage lounge stoel met ottoman, circa 1980. 

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

 Ygnacio BARANGA (XX) 'Osqar Lamp'. Circa 1980. 
Ygnacio BARANGA (XX) 'Osqar Lamp'. Circa 1980. 

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

 Val Saint Lambert, eee vaas gemaakt uit geslepen kristal met verguld decor.
Val Saint Lambert, eee vaas gemaakt uit geslepen kristal met verguld decor.

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

 Claret Zaima, een tafelaansteker.
Claret Zaima, een tafelaansteker.

Schattingsprijs:
€ 30 - 50

 'De Annunciatie door Gabriël', olie op paneel, Antwerpse school 17de eeuw.
'De Annunciatie door Gabriël', olie op paneel, Antwerpse school 17de eeuw.

Schattingsprijs:
€ 1.000 - 2.000

 Lucio FONTANA (1899-1968) 'Pyramide' (c. 1967), signed 'AP L Fontana'
Lucio FONTANA (1899-1968) 'Pyramide' (c. 1967), signed 'AP L Fontana'

Schattingsprijs:
€ 4.000 - 5.000

 Keith HARING (1958-1990)(attr.) 'Winthrop Street' een gehandtekend bord uit de New Yorkse metro. 20ste eeuw. 
Keith HARING (1958-1990)(attr.) 'Winthrop Street' een gehandtekend bord uit de New Yorkse metro. 20ste eeuw. 

Schattingsprijs:
€ 2.000 - 3.000

 Keith HARING (1958-1990)(attr.) een gesigneerd 1 dollar biljet (1985)
Keith HARING (1958-1990)(attr.) een gesigneerd 1 dollar biljet (1985)

Schattingsprijs:
€ 600 - 800

 Miguel BERROCAL (1933-2006) ‘Mini David’. Metaal. 1968-1969
Miguel BERROCAL (1933-2006) ‘Mini David’. Metaal. 1968-1969

Schattingsprijs:
€ 300 - 500

 Jan DUMORTIER (XX-XXI) 'Zittende dame' een beeld gemaakt uit terracotta. 
Jan DUMORTIER (XX-XXI) 'Zittende dame' een beeld gemaakt uit terracotta. 

Schattingsprijs:
€ 1.000 - 2.000

 Delvaux, model Bourgogne een handtas gemaakt uit zwart leder met vergulde accessoires. 
Delvaux, model Bourgogne een handtas gemaakt uit zwart leder met vergulde accessoires. 

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

 Een paar katten gemaakt uit geglazuurde faience, in de stijl van 'Emaux de Longwy'.
Een paar katten gemaakt uit geglazuurde faience, in de stijl van 'Emaux de Longwy'.

Schattingsprijs:
€ 80 - 120

 Herr SEELE (1959) 'Cowboy Henk' een lithografie.
Herr SEELE (1959) 'Cowboy Henk' een lithografie.

Schattingsprijs:
€ 100 - 200

 Louis ROBBE (1806-1887) 'Het Zwarte Schaap' een schilderij, olie op doek
Louis ROBBE (1806-1887) 'Het Zwarte Schaap' een schilderij, olie op doek

Schattingsprijs:
€ 800 - 1.200

 Alfred VERWEE (1838-1895) 'Les Vaches', olie op doek
Alfred VERWEE (1838-1895) 'Les Vaches', olie op doek

Schattingsprijs:
€ 1.500 - 2.500

 Een schouwklok 'Spaanse Krijgers' gemaakt uit kunstbrons. 
Een schouwklok 'Spaanse Krijgers' gemaakt uit kunstbrons. 

Schattingsprijs:
€ 240 - 340

 Val Saint Lambert 'Berncastel' een collectie van 6 gekleurde en geslepen kristallen glazen.
Val Saint Lambert 'Berncastel' een collectie van 6 gekleurde en geslepen kristallen glazen.

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

 André FONTAINE (XIX-XX) 'Buste van een Cardinaal' een beeld gemaakt uit gesculpteerde Carrara marmer. (H:60cm)
André FONTAINE (XIX-XX) 'Buste van een Cardinaal' een beeld gemaakt uit gesculpteerde Carrara marmer. (H:60cm)

Schattingsprijs:
€ 600 - 800

 Een gedeelte van een comunniebank met barokke houtsculpturen 'De Heilige Graal', gemaakt uit eik. 19de eeuw. 
Een gedeelte van een comunniebank met barokke houtsculpturen 'De Heilige Graal', gemaakt uit eik. 19de eeuw. 

Schattingsprijs:
€ 300 - 500

 Guillaume MICHIELS (1909-1997) 'Interieur van de kapel' een schilderij, olie op doek. 
Guillaume MICHIELS (1909-1997) 'Interieur van de kapel' een schilderij, olie op doek. 

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

 Jef LAMBEAUX (1852-1908) 'Het bos' een schilderij, olie op doek. 
Jef LAMBEAUX (1852-1908) 'Het bos' een schilderij, olie op doek. 

Schattingsprijs:
€ 300 - 500

 Antonin MERCIÉ (1845-1916) 'David Le Vainqeur' een beeld gemaakt uit gepatineerd brons.
Antonin MERCIÉ (1845-1916) 'David Le Vainqeur' een beeld gemaakt uit gepatineerd brons.

Schattingsprijs:
€ 1.000 - 1.500

 Een collectie van 3 beelden gemaakt uit geglazuurde keramiek, o.a. Perignem (2x) en August Michiels, Oostende.
Een collectie van 3 beelden gemaakt uit geglazuurde keramiek, o.a. Perignem (2x) en August Michiels, Oostende.

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

 Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) een groot bord gemaakt uit geglazuurde keramiek. 
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) een groot bord gemaakt uit geglazuurde keramiek. 

Schattingsprijs:
€ 100 - 200

 Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) een lange schaal met goud-bruine glazuur
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) een lange schaal met goud-bruine glazuur

Schattingsprijs:
€ 100 - 200

 Alfons BLOMME (1889-1979) 'Maria Magdalenakerk te Goes, Nederland' olie op doek. 
Alfons BLOMME (1889-1979) 'Maria Magdalenakerk te Goes, Nederland' olie op doek. 

Schattingsprijs:
(Nader te bepalen)

 Alfons BLOMME (1889-1979) 'Watermolen van Heule' olie op doek. 
Alfons BLOMME (1889-1979) 'Watermolen van Heule' olie op doek. 

Schattingsprijs:
(Nader te bepalen)

 Alfons BLOMME (1889-1979) 'Marine' olie op doek. 
Alfons BLOMME (1889-1979) 'Marine' olie op doek. 

Schattingsprijs:
(Nader te bepalen)

 Alfons BLOMME (1889-1979) 'Zicht op Lisseweghe' olie op doek. 
Alfons BLOMME (1889-1979) 'Zicht op Lisseweghe' olie op doek. 

Schattingsprijs:
(Nader te bepalen)

 Alfons BLOMME (1889-1979) 'Het dorp' een schilderij, olie op paneel.
Alfons BLOMME (1889-1979) 'Het dorp' een schilderij, olie op paneel.

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

 Charles CATTEAU (1880-1966) voor Boch Keramis, een vaas met decor 1847
Charles CATTEAU (1880-1966) voor Boch Keramis, een vaas met decor 1847

Schattingsprijs:
€ 300 - 500

 Jan Jacob CROEGAERT VAN BREE (1818-1897) 'Spelende kinderen' een schilderij, olie op paneel (40 x 26 cm)
Jan Jacob CROEGAERT VAN BREE (1818-1897) 'Spelende kinderen' een schilderij, olie op paneel (40 x 26 cm)

Schattingsprijs:
€ 300 - 500

 Gaston THEUNINCK (1900-1977)
Gaston THEUNINCK (1900-1977) 'Abstract Landschap' een schilderij, olie op doek. (120 x 80 cm)

Schattingsprijs:
€ 200 - 300

 Arthur CALAME (1843-1919)
Arthur CALAME (1843-1919) 'De Waterval' een schilderij, olie op doek. (130 x 102 cm)

Schattingsprijs:
€ 2.000 - 3.000

 Mauro MANETTI (1946) 'Uil' een mid-century ijsemmer.
Mauro MANETTI (1946) 'Uil' een mid-century ijsemmer.

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

 Mario DE BRABANDERE (1963) 'H.S.Exterieur #3' olie op paneel. 1998.
Mario DE BRABANDERE (1963) 'H.S.Exterieur #3' olie op paneel. 1998.

Schattingsprijs:
€ 300 - 500

 Mario DE BRABANDERE (1963) 'Stilleven met houten blokken' olie op paneel. 1999
Mario DE BRABANDERE (1963) 'Stilleven met houten blokken' olie op paneel. 1999

Schattingsprijs:
€ 300 - 500

 Mario DE BRABANDERE (1963) 'Warm oezenierslandschap' olie op paneel, 1997.
Mario DE BRABANDERE (1963) 'Warm oezenierslandschap' olie op paneel, 1997.

Schattingsprijs:
€ 300 - 500

 Mario DE BRABANDERE (1963) 'Warm oezenierslandschap' olie op paneel, 1996.
Mario DE BRABANDERE (1963) 'Warm oezenierslandschap' olie op paneel, 1996.

Schattingsprijs:
€ 300 - 500

 Hugo DE PUTTER & Victoria BLANSAER (XX) Een lange schaal en een tazza, Hugria.
Hugo DE PUTTER & Victoria BLANSAER (XX) Een lange schaal en een tazza, Hugria.

Schattingsprijs:
(Nader te bepalen)

 Elli MALEVOLTI (XX) 'Ibis & Vogel' een paar figuren van een vogel gemaakt ui kunsthars en metaal.
Elli MALEVOLTI (XX) 'Ibis & Vogel' een paar figuren van een vogel gemaakt ui kunsthars en metaal.

Schattingsprijs:
(Nader te bepalen)

108 resultaten


FAQ / Vaak gestelde vragen


De eerstvolgende veiling gaat door op woensdag 15 en donderdag 16 juni 2022. (start om 13u00 CET). Hou onze website in de gaten voor de volledige catalogus.

Bieden op je favoriete stuk kan ofwel door het aanmaken van een account op onze pagina en een schriftelijk bod na te laten, door een telefonische lijn te reserveren of door te bieden via één van de online biedplatformen (Invaluable, Drouot, The Saleroom, LotTissimo en LiveAuctioneers). Via de pagina 'Kopen' vind je alle antwoorden op de meest gestelde vragen.

Welkom bij Flanders Auctions! Contacteer ons gerust telefonisch of per mail voor meer informatie: info@flandersauctions.be of via +32 50 39 00 84. Ons voltallige team van specialisten, experts en medewerkers staat klaar en begeleidt jou graag bij de verkoop van jouw stukken.

Vrijdag 10, zaterdag 11, zondag 12 en maandag 13 juni 2022. Telkens van 10u00 tot 18u00 in de Beernemsteenweg 99 te Wingene. 

Blijf op de hoogte van toekomstige Flanders Auctions veilingen.

Ontvang het beste nieuws van Flanders Auctions, rechtstreeks in je mailbox.