Contacteer Flanders Auctions
Wil je graag even langskomen voor een schatting? Of kom je aangekochte spullen ophalen? We zijn maandag tot en met donderdag geopend tussen 09u00 en 17u00 en verwelkomen graag geïnteresseerden voor de veiling. Op vrijdag werken wij enkel op afspraak.
Telefoon | |
Adres | Beernemsteenweg 99, 8750 Wingene - België |
Openingsuren | Maandag tot donderdag: 09:00-17:00 of na afspraak |
Contacteer onze experts. We helpen je graag!
Optioneel kan je er voor kiezen om foto's mee te sturen van je objecten
Onze behaalde resultaten
YDRA Een limited edition Retro Scooter "La Double Vue", Folon (14/50) (D:78 x W:190 x H:1
Verkocht: € 6.250 (totaalprijs)
Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Dame met gitaar' een uitzonderlijk groot bronzen beeld. (H:107cm)
Verkocht: € 10.625 (totaalprijs)
Jean-Georges SCHLICHTIG (c.1726-1782) 'Commode Tombeau, Lodewijk XV' fineer met verguld bronzen beslag, 18de eeuw. (D:. (D:62 x
Verkocht: € 3.250 (totaalprijs)
'De Annunciatie door Gabriël', olie op paneel, Antwerpse school 17de eeuw. (W:48,5 x H:68,5 cm)
Verkocht: € 1.250 (totaalprijs)
Een uitzonderlijk beeld van Bacchus, gemaakt uit gesculpteerd witsteen. 18de eeuw. (30 x 42 x 57cm)
Verkocht: € 1.875 (totaalprijs)