Flanders Auctions België

Contacteer Flanders Auctions

Wil je graag even langskomen voor een schatting? Of kom je aangekochte spullen ophalen? We zijn maandag tot en met donderdag geopend tussen 09u00 en 17u00 en verwelkomen graag geïnteresseerden voor de veiling. Op vrijdag werken wij enkel op afspraak.

Telefoon

+32 50 39 00 84

Email

info@flandersauctions.be

Adres Beernemsteenweg 99, 8750 Wingene - België
Openingsuren Maandag tot donderdag: 09:00-17:00 of na afspraak
Whatsapp

+32 50 39 00 84

Contacteer onze experts. We helpen je graag!

Optioneel kan je er voor kiezen om foto's mee te sturen van je objecten

Onze behaalde resultaten

HIGHLIGHTS
YDRA Een limited edition Retro Scooter "La Double Vue", Folon (14/50) (D:78 x W:190 x H:1
Verkocht: € 6.250 (totaalprijs)
HIGHLIGHTS
Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Dame met gitaar' een uitzonderlijk groot bronzen beeld. (H:107cm)
Verkocht: € 10.625 (totaalprijs)
HIGHLIGHTS
Line VAUTRIN (1913-1997) 'Miroir Soleil XII'
Verkocht: € 22.500 (totaalprijs)
HIGHLIGHTS
Jean-Georges SCHLICHTIG (c.1726-1782) 'Commode Tombeau, Lodewijk XV' fineer met verguld bronzen beslag, 18de eeuw. (D:. (D:62 x
Verkocht: € 3.250 (totaalprijs)
HIGHLIGHTS
'De Annunciatie door Gabriël', olie op paneel, Antwerpse school 17de eeuw. (W:48,5 x H:68,5 cm)
Verkocht: € 1.250 (totaalprijs)
HIGHLIGHTS
Een uitzonderlijk beeld van Bacchus, gemaakt uit gesculpteerd witsteen. 18de eeuw. (30 x 42 x 57cm)
Verkocht: € 1.875 (totaalprijs)
HIGHLIGHTS
Een groot beeld 'Madonna met kind' gemaakt uit gesculpteerde eik, waarschijnlijk Brabant. 17de/18de eeuw.
HIGHLIGHTS
Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Met haar ogen vol schaduw', een schilderij, olie op doek. (150 x 200 cm)
Verkocht: € 8.125 (totaalprijs)