Franz Xaver HELLNER (1819-1901) Een uitzonderlijke neogotische torenmonstrans gemaakt uit verguld zilver (H:62cm)

Hamerprijs: € 3.000

Franz Xaver HELLNER (1819-1901) Een uitzonderlijke neogotische Torenmonstrans gemaakt uit verguld zilver en gemerkt 'FX Hellner, Bruxelles'. Tweede helft van de 19de eeuw, niet gemerkt. 2197g.

Franz Xaver HELLNER (1819-1901)

23 x 24 x 62 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 3.750

Lot nummer

770

10212