Titel | Drie grote kruisbeelden, gesculpteerd hout en gips. (W:46 x H:115 cm) |
Breedte/diepte | 46 cm |
Hoogte | 115 cm |
Schattingsprijs | € 120 - € 180 |
Lot nummer | 509 |
Lot ID | 24147 |
Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500
Een collectie houtgesculpteerde Corpus Christi en Heiligen. 19de en 20ste eeuw. (W:38 x H:53 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een miskelk, verzilverd metaal en verguld zilver, Neogotiek. 19de eeuw. (H:27 x D:15 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een antiek schilderij 'Christus aan het kruis' olie op doek. (W:55 x H:86 cm)
Schattingsprijs: € 100 - 200
Schattingsprijs: € 400 - 600
Philippus MYS (1759-1847) Een paar misampullen, Vino & Aqua. Zilver. Brugge. 19de eeuw. (L:11 x W:6,5 x H:12 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340