Titel | Een miskelk, verzilverd metaal en verguld zilver, Neogotiek. 19de eeuw. (H:27 x D:15 cm) |
Hoogte | 27 cm |
Diameter | 15 cm |
Schattingsprijs | € 400 - € 600 |
Lot nummer | 543 |
Lot ID | 24605 |
Een collectie houtgesculpteerde Corpus Christi en Heiligen. 19de en 20ste eeuw. (W:38 x H:53 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een altaarkruis met bijhorende kandelaars, Messing, Neogotiek, Waarschijnlijk Bourdon, Gent. 19de eeuw. (L:21 x W:27,5 x H:57,5
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een groot beeld 'Madonna met kind op de maansikkel', gepatineerd gips. (H:130 x D:44 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
Jozef met kind, gesculpteerd en polychroom eik. 18de eeuw. (L:26 x W:34 x H:65 cm)
Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800