Titel | Jozef met kind, gesculpteerd en polychroom eik. 18de eeuw. (L:26 x W:34 x H:65 cm) |
Afmetingen | 26 x 34 x 65 cm |
Schattingsprijs | € 1.200 - € 1.800 |
Lot nummer | 519 |
Lot ID | 24401 |
Missing pieces.
Mostly in good condition.
Een 'Altaarschel' met inscriptie voor Sint Macharius, messing. (H:15 x D:21 cm)
Schattingsprijs: € 100 - 200
Schattingsprijs: € 500 - 1.000
Een verzegelde theca met relikwieën voor de 12 apostelen. (W:4,5 x H:6,5 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 200 - 300
Madonna met kind, gezeten op een kasteel gedragen door Engelen. Olie op paneel. 18de eeuw. (W:32 x H:45,5 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
11 stuks devotionalia, 19de eeuw. Meerschuim sculpturen, Heilig harten e.a. (W:23 x H:31 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300