Titel | 9 verzegelde theca met relikwieën: Saint Anthony, B.M.V., Saint Clara, Saint Francisca, en andere. |
Schattingsprijs | € 500 - € 1.000 |
Lot nummer | 537 |
Lot ID | 24610 |
Een 'Altaarschel' met inscriptie voor Sint Macharius, messing. (H:15 x D:21 cm)
Schattingsprijs: € 100 - 200
Jozef met kind, gesculpteerd en polychroom eik. 18de eeuw. (L:26 x W:34 x H:65 cm)
Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een antiek houtgesculpteerd beeld van Moeder met kind, geborduurd kleed. 19de eeuw. (W:36 x H:97 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 700 - 900
Een altaarkruis met bijhorende kandelaars, Messing, Neogotiek, Waarschijnlijk Bourdon, Gent. 19de eeuw. (L:21 x W:27,5 x H:57,5
Schattingsprijs: € 300 - 500