Lot 544

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Een altaarkruis met bijhorende kandelaars, Messing, Neogotiek, Waarschijnlijk Bourdon, Gent. 19de eeuw.

Rijk afgewerkt met cabochons, parelranden en staande op leeuwen. Niet gemerkt.

Een gelijkaardige model/motief afgebeeld het boek: Bourdon, 1811-1967 - Zilvermuseum Sterckshof, pagina 51 & 53.

21 x 27,5 x 57,5 cm

08/05/2024 - 08/05/2024

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

544

24607

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een verzegelde theca met relikwieën voor de 12 apostelen. (W:4,5 x H:6,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

De antieke restant van een houtgesculpteerde engel of heilige, 16de/17de eeuw. (L:38 x W:63 x H:147 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Schattingsprijs: € 100 - 150

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een klein reliquarium met relikwie van het heilig kruis. (L:8 x W:10 x H:25 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 200 - 300

Vijf verzegelde theca's met relikwieën. (D:3,8 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600