Jezus is veroordeeld tot de dood, Gedreven leder. 19de eeuw. (W:53 x H:67 cm)
Lot 505

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Jezus is veroordeeld tot de dood, Gedreven leder. 19de eeuw.

De eerste statie uit een kruisweg.

53 cm

67 cm

08/05/2024 - 08/05/2024

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

Lot nummer

505

24344

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een kleine kribbe, gesculpteerd hout, Neogotiek. (L:29 x W:62 x H:81 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antiek schilderij 'Christus aan het kruis' olie op doek. (W:55 x H:86 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Gestorven Christus met een aartsengel, olie op paneel. 18de/19de eeuw. (W:75,5 x H:80,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar vergulde engelen, waarschijnlijk witgebakken klei. Circa 1900. (L:16 x W:32 x H:32 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 400 - 600

11 stuks devotionalia, 19de eeuw. Meerschuim sculpturen, Heilig harten e.a. (W:23 x H:31 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300