Verras me
Terug naar account
11 stuks devotionalia, 19de eeuw. Meerschuim sculpturen, Heilig harten e.a. (W:23 x H:31 cm)
Lot 527

11 stuks devotionalia, 19de eeuw. Meerschuim sculpturen, Heilig harten e.a. (W:23 x H:31 cm)

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Omschrijving van het lot


11 stuks devotionalia, 19de eeuw. Meerschuim sculpturen, Heilig harten e.a. 

- Johannes de doper, gedateerd 1858. 
- Twee kruisbeelden, 18de en 19de eeuw. 
- Verschillende 'Heilige Harten' met cabochons en ingekaderd. 
- Ingekaderde afbeelding van 'Notre Dame De Montaigu'
- Twee Meerschuim afbeeldingen van Jozef en Jezus. 

Plaats een schriftelijke bieding


Reserveer een telefoonlijn


Product details
Titel

11 stuks devotionalia, 19de eeuw. Meerschuim sculpturen, Heilig harten e.a. (W:23 x H:31 cm)

Breedte/diepte

23 cm

Hoogte

31 cm

Veilingsdatum

08/05/2024 - 08/05/2024

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

Lot nummer

527

Lot ID

24535

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


11 stuks devotionalia, 19de eeuw. Meerschuim sculpturen, Heilig harten e.a. (W:23 x H:31 cm)
11 stuks devotionalia, 19de eeuw. Meerschuim sculpturen, Heilig harten e.a. (W:23 x H:31 cm)
11 stuks devotionalia, 19de eeuw. Meerschuim sculpturen, Heilig harten e.a. (W:23 x H:31 cm)
11 stuks devotionalia, 19de eeuw. Meerschuim sculpturen, Heilig harten e.a. (W:23 x H:31 cm)
11 stuks devotionalia, 19de eeuw. Meerschuim sculpturen, Heilig harten e.a. (W:23 x H:31 cm)
11 stuks devotionalia, 19de eeuw. Meerschuim sculpturen, Heilig harten e.a. (W:23 x H:31 cm)
11 stuks devotionalia, 19de eeuw. Meerschuim sculpturen, Heilig harten e.a. (W:23 x H:31 cm)
11 stuks devotionalia, 19de eeuw. Meerschuim sculpturen, Heilig harten e.a. (W:23 x H:31 cm)
11 stuks devotionalia, 19de eeuw. Meerschuim sculpturen, Heilig harten e.a. (W:23 x H:31 cm)
11 stuks devotionalia, 19de eeuw. Meerschuim sculpturen, Heilig harten e.a. (W:23 x H:31 cm)
11 stuks devotionalia, 19de eeuw. Meerschuim sculpturen, Heilig harten e.a. (W:23 x H:31 cm)
11 stuks devotionalia, 19de eeuw. Meerschuim sculpturen, Heilig harten e.a. (W:23 x H:31 cm)
11 stuks devotionalia, 19de eeuw. Meerschuim sculpturen, Heilig harten e.a. (W:23 x H:31 cm)
11 stuks devotionalia, 19de eeuw. Meerschuim sculpturen, Heilig harten e.a. (W:23 x H:31 cm)
11 stuks devotionalia, 19de eeuw. Meerschuim sculpturen, Heilig harten e.a. (W:23 x H:31 cm)
11 stuks devotionalia, 19de eeuw. Meerschuim sculpturen, Heilig harten e.a. (W:23 x H:31 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


RELIGIEUS
Gestorven Christus met een aartsengel, olie op paneel. 18de/19de eeuw. (W:75,5 x H:80,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

RELIGIEUS
Drie paar kerkkandelaars, brons/messing. Neogotiek. (H:86 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

RELIGIEUS
Een paar antieke verzilverde kandelaars, verzilverd brons. (L:24 x W:24 x H:78 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

RELIGIEUS
Een 'Altaarschel' met inscriptie voor Sint Macharius, messing. (H:15 x D:21 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

RELIGIEUS
Madonna met kind, gezeten op een kasteel gedragen door Engelen. Olie op paneel. 18de eeuw. (W:32 x H:45,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

RELIGIEUS
Philippus MYS (1759-1847) Een paar misampullen, Vino & Aqua. Zilver. Brugge. 19de eeuw. (L:11 x W:6,5 x H:12 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

RELIGIEUS
Een messing thecahouder met relikwie van het 'Heilig Kruis'. (L:6,5 x W:16,5 x H:16,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

RELIGIEUS
Een plaquette met afbeelding van 'Heilige Andreas' zilver. 900/1000. (W:16 x H:19 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600