Lot 539

Schattingsprijs: € 400 - € 600

Een plaquette met afbeelding van 'Heilige Andreas' zilver. 900/1000.

Gemerkt 900/1000.
België, na 1942.
Bruto gewicht: 373g.

Gegraveerd: Au Venière Monseigneur André Charue, La Jeunesse Catholique offert ce Joyau.

16 cm

19 cm

08/05/2024 - 08/05/2024

Schattingsprijs

€ 400 - € 600

Lot nummer

539

24289

Een plaquette met afbeelding van

ZILVERWERK

Schattingsprijs: € 100 - 150

ZILVERWERK

Schattingsprijs: € 700 - 900

ZILVERWERK
Drie grote kruisbeelden, gesculpteerd hout en gips. (W:46 x H:115 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

ZILVERWERK
Een klein reliquarium met relikwie van het heilig kruis. (L:8 x W:10 x H:25 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

ZILVERWERK
Gestorven Christus met een aartsengel, olie op paneel. 18de/19de eeuw. (W:75,5 x H:80,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

ZILVERWERK
Een groot 82-delig zilver bestek, Duitsland. 800/1000. 2,673kg. (L:25,5 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

ZILVERWERK
Een verzegelde theca met relikwieën voor de 12 apostelen. (W:4,5 x H:6,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

ZILVERWERK
Een koffiekan, inktpot en inktvloeier, Zweden, zilver. 1,815kg. (L:15 x W:25 x H:35 cm)

Schattingsprijs: € 700 - 900