Lot 532

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Een messing thecahouder met relikwie van het 'Heilig Kruis'.

6,5 x 16,5 x 16,5 cm

08/05/2024 - 08/05/2024

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

Lot nummer

532

24290

Een messing thecahouder met relikwie van het

Schattingsprijs: € 240 - 340

Drie grote kruisbeelden, gesculpteerd hout en gips. (W:46 x H:115 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een kleine kribbe, gesculpteerd hout, Neogotiek. (L:29 x W:62 x H:81 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een verzegelde theca met relikwieën voor de 12 apostelen. (W:4,5 x H:6,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Jozef met kind, gesculpteerd en polychroom eik. 18de eeuw. (L:26 x W:34 x H:65 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Drie paar kerkkandelaars, brons/messing. Neogotiek. (H:86 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300