Titel | Een theca met relikwie voor de Kribbe van Jezus Christus, DNJC, in een messing relikwiehouder. (W:9,5 x H:13 cm) |
Breedte/diepte | 9,5 cm |
Hoogte | 13 cm |
Schattingsprijs | € 400 - € 600 |
Lot nummer | 528 |
Lot ID | 24293 |
Schattingsprijs: € 200 - 300
Jozef met kind, gesculpteerd en polychroom eik. 18de eeuw. (L:26 x W:34 x H:65 cm)
Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500
Een kleine kribbe, gesculpteerd hout, Neogotiek. (L:29 x W:62 x H:81 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een collectie houtgesculpteerde Corpus Christi en Heiligen. 19de en 20ste eeuw. (W:38 x H:53 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300