Lot 241

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Naar Rafaël 'Madonna Della Seggiola', handgeschilderd porselein plaquette.

Plaquette gemonteerd in een verguld en houtgesculpteerd frame. Circa 1900.

Afmetingen van het volledige kader: 30 x 36,5 cm.

15,5 cm

08/05/2024 - 08/05/2024

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

Lot nummer

241

24137

Naar Rafaël
Naar Rafaël
Naar Rafaël
Naar Rafaël
Naar Rafaël
Naar Rafaël
Naar Rafaël
Naar Rafaël
Naar Rafaël
Naar Rafaël

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:21 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Oud Delft, Nijmegen. Een 5-delig kaststel, faience. (L:12 x W:18 x H:38 cm)

Schattingsprijs: € 80 - 120

Michel HEREMAN (1933-2000) 'Ijsbeer'. (L:20 x W:36 x H:21 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een antiek schilderij 'Christus aan het kruis' olie op doek. (W:55 x H:86 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas' voor Amphora. (H:40 x D:20,5 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Schattingsprijs: € 700 - 900