Titel | Een theca 'A Ligno Mensae Ultimae Caenaex', From the table of the last supper. (D:7,5 cm) |
Diameter | 7,5 cm |
Schattingsprijs | € 240 - € 340 |
Lot nummer | 535 |
Lot ID | 24296 |
Gestorven Christus met een aartsengel, olie op paneel. 18de/19de eeuw. (W:75,5 x H:80,5 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een collectie houtgesculpteerde Corpus Christi en Heiligen. 19de en 20ste eeuw. (W:38 x H:53 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Jozef met kind, gesculpteerd en polychroom eik. 18de eeuw. (L:26 x W:34 x H:65 cm)
Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een altaarkruis met bijhorende kandelaars, Messing, Neogotiek, Waarschijnlijk Bourdon, Gent. 19de eeuw. (L:21 x W:27,5 x H:57,5
Schattingsprijs: € 300 - 500