Titel | Een paar vergulde engelen, waarschijnlijk witgebakken klei. Circa 1900. (L:16 x W:32 x H:32 cm) |
Afmetingen | 16 x 32 x 32 cm |
Schattingsprijs | € 200 - € 300 |
Lot nummer | 518 |
Lot ID | 24343 |
Madonna met kind, gezeten op een kasteel gedragen door Engelen. Olie op paneel. 18de eeuw. (W:32 x H:45,5 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een kruisbeeld met een kapel, mahoniehout. 19de eeuw. (L:12 x W:24 x H:70 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 100 - 150
Een verzegelde theca met relikwieën voor de 12 apostelen. (W:4,5 x H:6,5 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 700 - 900