DOMINIQUE (XX) een dressoir in art decostijl en gemerkt 'Maison Dominique'
Dit stuk werd verkocht op 03.09.2021
Hamerprijs: € 3.100
DOMINIQUE (XX) |
Titel | DOMINIQUE (XX) een dressoir in art decostijl en gemerkt 'Maison Dominique' |
Afmetingen | 46 x 340 x 102,5 cm |
Veilingsdatum | 03/09/2021 - 04/09/2021 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 3.875 |
Lot nummer | 842 |
Lot ID | 8788 |
Een wit-gepatineerde 'Chaise Longue' afgewerkt met zwart leder in Lodewijk XVI stijl. (L:76 x W:200 x H:87 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een antieke commode, deuren en lades. Gesculpteerd eik. 18de eeuw. (L:55 x W:108 x H:109 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een elegant damesbureel, notelaar met marqueterie inlegwerk. 19de eeuw. (L:50 x W:88 x H:120 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 600 - 800
Een antieke 'Troon', leder op hout met mooie patine. 18de eeuw. (L:76 x W:67 x H:125 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500