Een uitzonderlijk grote antieke kaarsenluchter met 30 lichtpunten, gemaakt uit verguld brons.

Hamerprijs: € 900

Een uitzonderlijk grote antieke kaarsenluchter met 30 lichtpunten, gemaakt uit verguld brons. Omgebouwd met elektriciteit. 19de eeuw.

Conditie: oude restauraties.

120 cm

102 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.125

Lot nummer

416

9210

Een halllamp met een figuur van een putto, gepatineerd brons. Circa 1900. (W: 34 x H: 105 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Pierre Albert TORMOST (XX) 'Tafellamp'

Schattingsprijs: € 200 - 300

C.F. Otto MULLER (act.1930-?) 'Tafellamp T4', art deco, circa 1930.

Schattingsprijs: € 400 - 600