Luis CABALLERO (1943-1995) 'A Astride Leaning Torso' 1974. (W:126 x H:196 cm)

Dit stuk werd verkocht op 08.05.2024
Hamerprijs: € 7.500

Luis CABALLERO (1943-1995) 'A Astride Leaning Torso'

Mixed media op doek.
Getekend en gedateerd links onderaan, 1974.

Provenance:
- Gallery Marnix Neerman, 1974/75?
- Private Belgian Collection (1974/75-1992)
- Private Belgian Collection (1992-2024)

Verder met een geschreven COA, door Marnix Neerman, gedateerd 15-6-1992.

Luis CABALLERO (1943-1995)

126 cm

196 cm

08/05/2024 - 08/05/2024

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 9.375

Lot nummer

441

24551

Joseph WILLAERT (1936-2014) 'Stoel', 1974 - 73/100

Schattingsprijs: € 200 - 300

Willy HELLEWEGEN (1914-1991) 'Composition' 1971.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Albert SAVERYS (1886-1964) 'Sneeuwlandschap'.

Een antiek schilderij 'De Kroning van Maria' olie op doek.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jules MERCKAERT (1872-1924) 'De Vijver' 1916.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jan VAN CAMPENHOUT (1907-1972) 'Clown'.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Guy BERBÉ (1937) 'Les Compasses' 1971.

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Albert Einstein'.

Schattingsprijs: € 300 - 500