Eduardo Tasca, Capodimonte, Tutanchamon, een tafellamp. (L:19 x W:25 x H:38 cm)

Dit stuk werd verkocht op 08.05.2024
Hamerprijs: € 200

Eduardo Tasca, Capodimonte, Tutanchamon, een tafellamp.

Genummerd 679/2000
Italy, 20ste eeuw.

Totale hoogte: 61 cm.

19 x 25 x 38 cm

08/05/2024 - 08/05/2024

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 250

Lot nummer

116

24285

Henriot Quimper, een grote faience serveerschaal met handgeschilderd decor.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Raak 'Droomeiland' een tafellamp.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Bitossi, 'Een vaas en 3 schalen', rode glazuur.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Jacques en Dani RUELLAND (XX-XXI) 'Vazen'

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Vieux Bruxelles, een paar vazen met handgeschilderd decor.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Sybille MAY (XIX-XX) 'Figuur' Art Deco.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar papegaaien, polychroom porselein, waarschijnlijk Saksen, Duitsland.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Vieux Paris of Bruxelles koffieservies met een handgeschilderd landschapsdecor. 21 stuks.

Schattingsprijs: € 150 - 250