Titel | Eduardo Tasca, Capodimonte, Tutanchamon, een tafellamp. (L:19 x W:25 x H:38 cm) |
Afmetingen | 19 x 25 x 38 cm |
Schattingsprijs | € 200 - € 300 |
Lot nummer | 116 |
Lot ID | 24285 |
Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800
Een attractief luchtertje, verguld metaal en gekleurd glas. Circa 1940. (H:65 x D:44 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Delft, 'De Drie Klokken' een 5-delig kaststel, bijgevoegd 'De Klaauw' een Pauwenbord, 18de eeuw. (H:34 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250