Eduardo Tasca, Capodimonte, Tutanchamon, een tafellamp. (L:19 x W:25 x H:38 cm)

Dit stuk werd verkocht op 08.05.2024
Hamerprijs: € 200

Eduardo Tasca, Capodimonte, Tutanchamon, een tafellamp.

Genummerd 679/2000
Italy, 20ste eeuw.

Totale hoogte: 61 cm.

19 x 25 x 38 cm

08/05/2024 - 08/05/2024

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 250

Lot nummer

116

24285

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'vaas' voor Amphora.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Herend Porselein, een 83-delig handgeschilderd porselein servies.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas' voor Amphora

Schattingsprijs: € 200 - 300

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas' voor Amphora.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Pia MANU (XX) 'Drie decoratieve sculpturen'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Domien INGELS (1881-1946) 'Brabants Trekpaard en Boerenkar'

Schattingsprijs: € 600 - 800

Schattingsprijs: € 400 - 600

Royal Copenhagen, 7 sierborden en 2 tazza, polychroom porselein met handgeschilderd decor.

Schattingsprijs: € 300 - 500