Titel | Een decoratief paar Chinese vazen met decor van een feniks. 20ste eeuw. (H:62 x D:26 cm) |
Hoogte | 62 cm |
Diameter | 26 cm |
Schattingsprijs | € 150 - € 250 |
Lot nummer | 13 |
Lot ID | 24143 |
- One of the vases with a large hairline crack on the side and base.
Een zeldzame Chinese vaas met decor van vlinders en bloesems, Yonghzeng gemerkt, 19de eeuw. (H:31 x D:17 cm)
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Een Chinese schaal met drakendecor, blauw-wit. Kangxi periode. (H:9,5 x D:21 cm)
Schattingsprijs: € 500 - 1.000
Een Oosterse hardhouten gesculpteerde staander met drakendecor. (W:42 x H:125 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500