Titel | Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:18,5 cm) |
Hoogte | 18,5 cm |
Schattingsprijs | € 200 - € 300 |
Lot nummer | 314 |
Lot ID | 25063 |
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 100 - 150
Royal Dux, een draagkoets, polychroom porselein. (L:23 x W:37 x H:40 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250