Pia MANU (XX) |
Titel | Pia MANU (XX) 'Drie Decoratieve Sculpturen'. (H:57 x D:11 cm) |
Hoogte | 57 cm |
Diameter | 11 cm |
Schattingsprijs | € 300 - € 500 |
Lot nummer | 125 |
Lot ID | 25057 |
Meer van deze artiest
Schattingsprijs: € 240 - 340
Delft, 'De Drie Klokken' een 5-delig kaststel, bijgevoegd 'De Klaauw' een Pauwenbord, 18de eeuw. (H:34 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Fog & Morup, een Deense luchter met opaline glazen lampenkappen. (L:37 x W:37 x H:78 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Royal Dux, een draagkoets, polychroom porselein. (L:23 x W:37 x H:40 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een decoratieve tafellamp gemonteerd met een witte koraal. Circa 1980. (L:25 x W:39 x H:49 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
Ludwigsburg, een muzikale groep, polychrome porselein. (L:17 x W:25 x H:21 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300