José STORIE (1899-1961) 'Arums Et Tulipes'. (W:81 x H:71 cm)

Dit stuk werd verkocht op 08.05.2024
Hamerprijs: € 220

José STORIE (1899-1961) 'Arums Et Tulipes'

Olie op doek
Getekend Storie, links onderaan.

José STORIE (1899-1961)

81 cm

71 cm

08/05/2024 - 08/05/2024

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 275

Lot nummer

455

25087

José STORIE (1899-1961)
José STORIE (1899-1961)
José STORIE (1899-1961)
José STORIE (1899-1961)
José STORIE (1899-1961)
José STORIE (1899-1961)
José STORIE (1899-1961)

Jules DE BRUYCKER (1870-1945) 'De Veergreppe, Ghent' 1906.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Tony VAN OS (1886-1945) 'Sneeuwlandschap met een schip'.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Guy BERBÉ (1937) 'Les Compasses' 1971.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Charles VERBRUGGHE (1877-1974) 'Paardbrug van Brugge'.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antiek schilderij 'De Kroning van Maria' olie op doek.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Charles VERBRUGGHE (1877-1974) 'Le Dyver De Bruges'

Schattingsprijs: € 200 - 300

Luc PEIRE (1916-1994) Louxor B' een lithografie.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Pal HORVATH (1936) 'Lithografie'.

Schattingsprijs: € 100 - 200