Lot 119

Schattingsprijs: € 150 - € 250

Jan NOLF (1931-1999) 'Brutalistische schaal'

Geglazuurde keramiek.
Getekend onderaan.
Selenium glazuur.

Jan NOLF (1931-1999)

15 cm

35 cm

08/05/2024 - 08/05/2024

Schattingsprijs

€ 150 - € 250

Lot nummer

119

24144

Jan NOLF (1931-1999)
Jan NOLF (1931-1999)
Jan NOLF (1931-1999)
Jan NOLF (1931-1999)
Jan NOLF (1931-1999)
Jan NOLF (1931-1999)
Jan NOLF (1931-1999)
Jan NOLF (1931-1999)
Jan NOLF (1931-1999)

Een Arabescato marmeren koffietafel, met een marqueterie inleg decor. Circa 1980. (L:130 x W:130 x H:33 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 150 - 250

Pia MANU (XX) 'Drie Keramische Panelen'. (W:47 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Lladro, 'Dame met witte Duif'. (L:22 x W:22 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Capodimonte, een uitzonderlijk grote paardenkoets, polychroom porselein. (L:90 x W:40 x H:54 cm)

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

Royal Dux, een draagkoets, polychroom porselein. (L:23 x W:37 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 80 - 120

Deknudt, twee spiegels. Rond en rechthoekig. (W:63 x H:85 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250