Jan NOLF (1931-1999) |
Titel | Jan NOLF (1931-1999) 'Brutalistische schaal' geglazuurde keramiek. (H:15 x D:35 cm) |
Hoogte | 15 cm |
Diameter | 35 cm |
Schattingsprijs | € 150 - € 250 |
Lot nummer | 119 |
Lot ID | 24144 |
Een Arabescato marmeren koffietafel, met een marqueterie inleg decor. Circa 1980. (L:130 x W:130 x H:33 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Schattingsprijs: € 150 - 250
Capodimonte, een uitzonderlijk grote paardenkoets, polychroom porselein. (L:90 x W:40 x H:54 cm)
Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000
Royal Dux, een draagkoets, polychroom porselein. (L:23 x W:37 x H:40 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250