Lladro, 'Dame met witte Duif'. (L:22 x W:22 x H:53 cm)
Lot 244

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Lladro, 'Dame met witte Duif'

Polychroom porselein.
Onderaan getekend.

22 x 22 x 53 cm

08/05/2024 - 08/05/2024

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

Lot nummer

244

24407

Lladro,
Lladro,
Lladro,
Lladro,
Lladro,
Lladro,
Lladro,
Lladro,
Lladro,
Lladro,
Lladro,

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:15,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Pia MANU (XX) 'Brutalistische Totem (2x)'. (L:25 x W:40 x H:179,5 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Pia MANU (XX) 'Drie Decoratieve Sculpturen'. (H:73 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:15 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Eduardo Tasca, Capodimonte, Tutanchamon, een tafellamp. (L:19 x W:25 x H:38 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Michel HEREMAN (1933-2000) 'Ijsbeer'. (L:20 x W:36 x H:21 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Michel HEREMAN (1933-2000) 'Kikker'. (L:19 x W:20 x H:36 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Capodimonte, een uitzonderlijk grote paardenkoets, polychroom porselein. (L:90 x W:40 x H:54 cm)

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000