Titel | Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:15,5 cm) |
Hoogte | 15,5 cm |
Schattingsprijs | € 200 - € 300 |
Lot nummer | 313 |
Lot ID | 25062 |
Delft, 'De Drie Klokken' een 5-delig kaststel, bijgevoegd 'De Klaauw' een Pauwenbord, 18de eeuw. (H:34 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 400 - 600
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400
Royal Dux, een paar vazen en een dame met twee manden. Polychroom porselein. (L:17 x W:36 x H:32 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250