Titel | Hummel, 15 figuren, polychroom porselein. (H:13,5 cm) |
Hoogte | 13,5 cm |
Schattingsprijs | € 200 - € 300 |
Lot nummer | 320 |
Lot ID | 25069 |
Capodimonte, een uitzonderlijk grote paardenkoets, polychroom porselein. (L:90 x W:40 x H:54 cm)
Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000
Schattingsprijs: € 200 - 300
Capodimonte 'La Legge e Uguale Per Tutti' Rechtszaal, polychroom porselein. (L:24 x W:30 x H:27 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 150 - 250