Titel | Capodimonte 'La Legge e Uguale Per Tutti' Rechtszaal, polychroom porselein. (L:24 x W:30 x H:27 cm) |
Afmetingen | 24 x 30 x 27 cm |
Schattingsprijs | € 150 - € 250 |
Lot nummer | 245 |
Lot ID | 24408 |
Capodimonte, een uitzonderlijk grote paardenkoets, polychroom porselein. (L:90 x W:40 x H:54 cm)
Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000
Schattingsprijs: € 150 - 250
Antonio LAMPECCO (1932-2019) 'Vaas' geglazuurde keramiek. (H:29 x D:28 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300