Titel | Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:15 cm) |
Hoogte | 15 cm |
Schattingsprijs | € 200 - € 300 |
Lot nummer | 315 |
Lot ID | 25064 |
Een paar Vieux Paris vazen, Empire Stijl. 19de eeuw. (L:15 x W:20 x H:38,5 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 200 - 300