Titel | Hummel en Goebel, een collectie van 15 stuks polychroom porselein. (D:27 cm) |
Diameter | 27 cm |
Schattingsprijs | € 200 - € 300 |
Lot nummer | 322 |
Lot ID | 25071 |
Royal Dux, een paar vazen en een dame met twee manden. Polychroom porselein. (L:17 x W:36 x H:32 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800
Delft, 'De Drie Klokken' een 5-delig kaststel, bijgevoegd 'De Klaauw' een Pauwenbord, 18de eeuw. (H:34 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 200 - 300
Capodimonte, een uitzonderlijk grote paardenkoets, polychroom porselein. (L:90 x W:40 x H:54 cm)
Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000