"> ">
Lot 255

Schattingsprijs: € 1.200 - € 1.800

Vlaams Aardewerk 'Bruidsstoet', driedelig. Caessens, Kortrijk. Circa 1900.

Literatuur:
"Volksaardewerk in Vlaanderen", W. De Baere, P. Swimberghe, S. Vandenberge, Uitgeverij Van De Wiele, P. 88.

19 x 138 x 25,5 cm

08/05/2024 - 08/05/2024

Schattingsprijs

€ 1.200 - € 1.800

Lot nummer

255

24373

Various minor chips and small glaze chips missing.

Otherwise in excellent condition.

Vlaams Aardewerk
Vlaams Aardewerk
Vlaams Aardewerk
Vlaams Aardewerk
Vlaams Aardewerk
Vlaams Aardewerk
Vlaams Aardewerk
Vlaams Aardewerk
Vlaams Aardewerk
Vlaams Aardewerk
Vlaams Aardewerk
Vlaams Aardewerk
Vlaams Aardewerk
Vlaams Aardewerk
Vlaams Aardewerk
Vlaams Aardewerk
Vlaams Aardewerk
Vlaams Aardewerk
Vlaams Aardewerk
Vlaams Aardewerk
Vlaams Aardewerk
Vlaams Aardewerk

Hummel, 15 figuren, polychroom porselein. (H:13,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Antonio LAMPECCO (1932-2019) 'Vaas' geglazuurde keramiek. (H:29 x D:28 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een collectie Faience De L'est, Frankrijk. 36 stuks. (L:33 x W:45 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Limoges, een terrine op schaal, handgeschilderd bloemendecor. (D:31 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Michel HEREMAN (1933-2000) 'Kikker'. (L:19 x W:20 x H:36 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Royal Dux, een draagkoets, polychroom porselein. (L:23 x W:37 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 120 - 180