Limoges, een terrine op schaal, handgeschilderd bloemendecor. (D:31 cm)
Lot 238

Schattingsprijs: € 150 - € 250

Limoges, een terrine op schaal, handgeschilderd bloemendecor.

Gemerkt  'T. Limoge, A La Main'.
Totale hoogte: 22 cm.

31 cm

08/05/2024 - 08/05/2024

Schattingsprijs

€ 150 - € 250

Lot nummer

238

24335

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel, 15 figuren, polychroom porselein. (H:13,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 80 - 120

Hummel, 15 figuren, polychroom porselein. (H:12,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:18,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Delft, een collectie tafelaccessoires en borden. (L:11 x W:30 x H:28 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500