Titel | Royal Dux, een draagkoets, polychroom porselein. (L:23 x W:37 x H:40 cm) |
Afmetingen | 23 x 37 x 40 cm |
Schattingsprijs | € 150 - € 250 |
Lot nummer | 227 |
Lot ID | 24184 |
- Hairline crack on the base.
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 200 - 300