Titel | Limoges en Sèvres merken, een lampenvoet en tazza met handgeschilderd bloemendecor. (H:40 cm) |
Hoogte | 40 cm |
Schattingsprijs | € 200 - € 300 |
Lot nummer | 232 |
Lot ID | 24241 |
Schattingsprijs: € 200 - 300
Antonio LAMPECCO (1932-2019) 'Vaas' geglazuurde keramiek. (H:29 x D:28 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 200 - 300
Royal Dux, een draagkoets, polychroom porselein. (L:23 x W:37 x H:40 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Charles CATTEAU (1880-1966) 'Decor 2366' voor Boch Keramis. (H:32 x D:19 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300