Titel | Een grote Chinese Famille Rose vaas met decor van figuren (barst). (H:91 x D:38 cm) |
Hoogte | 91 cm |
Diameter | 38 cm |
Schattingsprijs | € 200 - € 300 |
Lot nummer | 12 |
Lot ID | 24142 |
The vase with a large crack on the body.
Een paar Oosterse vazen met decor van vogels en bomen, gepatineerd brons. (H:27 x D:16 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een paar vazen, bijgevoegd een wierookbrander, brons met champslevé decor. Circa 1900. (H:45 x D:23 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een zeldzame Chinese vaas met decor van vlinders en bloesems, Yonghzeng gemerkt, 19de eeuw. (H:31 x D:17 cm)
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500