Titel | Een Chinese koraalsculptuur van Shoulao. 23g. (H:8,5 cm) |
Hoogte | 8,5 cm |
Schattingsprijs | € 150 - € 250 |
Lot nummer | 63 |
Lot ID | 24266 |
Een Chinese 'Baluster' vaas, blauw-wit decor met 'Wijzen'. (H:43 x D:29 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Vijftien Chinese schalen, tasjes en borden, blauw-wit en Famille Rose. (D:23,4 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een zeldzame Chinese vaas met decor van vlinders en bloesems, Yonghzeng gemerkt, 19de eeuw. (H:31 x D:17 cm)
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500
Schattingsprijs: € 150 - 250
Vier schalen en twee vazen, Japan, Imari. 19de en 20ste eeuw. (H:34,5 x D:17 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340