Drie 'Cave A Liqueurs', likeurkasten. 19de en 20ste eeuw. (L:14 x W:35 x H:28 cm)

Dit stuk werd verkocht op 08.05.2024
Hamerprijs: € 320

Drie antieke 'Cave A Liqueurs', likeurkasten.

Zeshoekige kist met mondgeblazen flessen, afgewerkt met verguld decor - 19de eeuw. (18 x 25 x 18 cm)

Vierkante kist met 4 flessen, verzilverd beslag. (1 fles met chips op de rand). 19de eeuw.  (16,5 x 27 x 21 cm)

Drie flessen in een houten staander, 20ste eeuw.  (14 x 35 x 28 cm)

14 x 35 x 28 cm

08/05/2024 - 08/05/2024

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 400

Lot nummer

378

24565

Een antieke dirigeerstok, Birmingham, UK, 1892.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een collectie van 26 round Stoff Nagel BMF kandelaars

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Een collectie van 50 Stoff Nagel BMF kandelaars