Titel | Een Chinees sierbord, blauw-wit met decor van Fauna en Flora, Kangxi merk. (H:3 x D:13,5 cm) |
Hoogte | 3 cm |
Diameter | 13,5 cm |
Schattingsprijs | € 150 - € 250 |
Lot nummer | 3 |
Lot ID | 24630 |
Een zeldzame Chinese vaas met decor van vlinders en bloesems, Yonghzeng gemerkt, 19de eeuw. (H:31 x D:17 cm)
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500
Een antieke houtsculptuur van een monnik, 18de/19de eeuw. (L:36 x W:30 x H:47 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
Zestien Chinese borden, Blauw-wit/Capucine decor. Kangxi/Yongzheng periode. (D:18,6 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een Chinese vaas, Famille Rose, met decor van krijgers. (H:58 x D:24 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een Chinese Famille Rose vaas met decor van bonsai en bloemen. (H:56 x D:21 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250