Verras me
Terug naar account
Een antieke houtsculptuur van een monnik, 18de/19de eeuw. (L:36 x W:30 x H:47 cm)
Lot 016

Een antieke houtsculptuur van een monnik, 18de/19de eeuw. (L:36 x W:30 x H:47 cm)

Schattingsprijs: € 240 - € 340

Omschrijving van het lot


Een antieke houtsculptuur van een monnik, 18de/19de eeuw.

Gesculpteerd en gepatineerd hout. 

Plaats een schriftelijke bieding


Reserveer een telefoonlijn


Product details
Titel

Een antieke houtsculptuur van een monnik, 18de/19de eeuw. (L:36 x W:30 x H:47 cm)

Afmetingen

36 x 30 x 47 cm

Veilingsdatum

08/05/2024 - 08/05/2024

Schattingsprijs

€ 240 - € 340

Lot nummer

16

Lot ID

24160

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een antieke houtsculptuur van een monnik, 18de/19de eeuw. (L:36 x W:30 x H:47 cm)
Een antieke houtsculptuur van een monnik, 18de/19de eeuw. (L:36 x W:30 x H:47 cm)
Een antieke houtsculptuur van een monnik, 18de/19de eeuw. (L:36 x W:30 x H:47 cm)
Een antieke houtsculptuur van een monnik, 18de/19de eeuw. (L:36 x W:30 x H:47 cm)
Een antieke houtsculptuur van een monnik, 18de/19de eeuw. (L:36 x W:30 x H:47 cm)
Een antieke houtsculptuur van een monnik, 18de/19de eeuw. (L:36 x W:30 x H:47 cm)
Een antieke houtsculptuur van een monnik, 18de/19de eeuw. (L:36 x W:30 x H:47 cm)
Een antieke houtsculptuur van een monnik, 18de/19de eeuw. (L:36 x W:30 x H:47 cm)
Een antieke houtsculptuur van een monnik, 18de/19de eeuw. (L:36 x W:30 x H:47 cm)
Een antieke houtsculptuur van een monnik, 18de/19de eeuw. (L:36 x W:30 x H:47 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


AZIATISCH
Een grote Chinese Famille Rose schaal, 'De Oogst'. 19de eeuw. (H:11,5 x D:38 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

AZIATISCH
Een antieke olielamp, Chinees Famille Rose porselein, gemonteerd met brons. 19de eeuw. (L:20 x W:20 x H:66 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

AZIATISCH
Een paar vazen, bijgevoegd een wierookbrander, brons met champslevé decor. Circa 1900. (H:45 x D:23 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

AZIATISCH
Tien Chinese Famille Rose borden, een 'Karperbord' en bloemen. Kangxi en later. (D:22 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

AZIATISCH
Een grote Chinese schaal, Famille Rose met decor van een pauw en bloesems. 19de eeuw. (H:12,5 x D:37 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

AZIATISCH
Een Chinese borstelpot, blauw-wit, Swastika decor. Kangxi stijl gemerkt. (H:14,7 x D:12 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

AZIATISCH
Twee Chinese theepotten met decor van figuren. (L:13 x W:17,5 x H:10 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

AZIATISCH
Twee snuifdozen, China, gesculpteerde koraal, late Qing dynastie. (H:7,2 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500