Titel | Een antieke houtsculptuur van een monnik, 18de/19de eeuw. (L:36 x W:30 x H:47 cm) |
Afmetingen | 36 x 30 x 47 cm |
Schattingsprijs | € 240 - € 340 |
Lot nummer | 16 |
Lot ID | 24160 |
Een grote Chinese Famille Rose schaal, 'De Oogst'. 19de eeuw. (H:11,5 x D:38 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een antieke olielamp, Chinees Famille Rose porselein, gemonteerd met brons. 19de eeuw. (L:20 x W:20 x H:66 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een paar vazen, bijgevoegd een wierookbrander, brons met champslevé decor. Circa 1900. (H:45 x D:23 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een grote Chinese schaal, Famille Rose met decor van een pauw en bloesems. 19de eeuw. (H:12,5 x D:37 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een Chinese borstelpot, blauw-wit, Swastika decor. Kangxi stijl gemerkt. (H:14,7 x D:12 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500