Titel | Een antieke olielamp, Chinees Famille Rose porselein, gemonteerd met brons. 19de eeuw. (L:20 x W:20 x H:66 cm) |
Afmetingen | 20 x 20 x 66 cm |
Schattingsprijs | € 200 - € 300 |
Lot nummer | 53 |
Lot ID | 24525 |
- Missing the glasses of the oil lamp
Otherwise, in good condition.
Een Chinese borstelpot, blauw-wit, Swastika decor. Kangxi stijl gemerkt. (H:14,7 x D:12 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een antieke houtsculptuur van een monnik, 18de/19de eeuw. (L:36 x W:30 x H:47 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een paar vazen, bijgevoegd een wierookbrander, brons met champslevé decor. Circa 1900. (H:45 x D:23 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een Chinese Celadon vaas en gemberpot met blauw-wit decor, dubbel Xi en Floraal. 19de/20ste eeuw. (H:59 x D:25 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300