Titel | Een grote Chinese vaas met decor van Kippen en Flora. (H:59 x D:23 cm) |
Hoogte | 59 cm |
Diameter | 23 cm |
Schattingsprijs | € 300 - € 500 |
Lot nummer | 51 |
Lot ID | 24522 |
- The bottom of the vase is overpainted.
Otherwise in good condition.
Een Chinese borstelpot, blauw-wit, Swastika decor. Kangxi stijl gemerkt. (H:14,7 x D:12 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 150 - 250
Elf sierborden, Blauw-wit en Famille Roze, 18de en 19de eeuw. (D:36,5 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 300 - 500
Twee Chinese theepotten met decor van figuren. (L:13 x W:17,5 x H:10 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340