Verras me
Terug naar account
Een Chinese Famille Verte 'Roulleau' vaas. Kangxi mark. (H:46 x D:20 cm)
Lot 019

Een Chinese Famille Verte 'Roulleau' vaas. Kangxi mark. (H:46 x D:20 cm)

Schattingsprijs: € 800 - € 1.200

Omschrijving van het lot


Een Chinese Famille Verte 'Roulleau' vaas.

Decor met scènes van figuren in verscheidene scènes. Verder afgewerkt met symbolen van geluk. 

Onderaan gemerkt met Kangxi merk 

Plaats een schriftelijke bieding


Reserveer een telefoonlijn


Product details
Titel

Een Chinese Famille Verte 'Roulleau' vaas. Kangxi mark. (H:46 x D:20 cm)

Hoogte

46 cm

Diameter

20 cm

Veilingsdatum

08/05/2024 - 08/05/2024

Schattingsprijs

€ 800 - € 1.200

Lot nummer

19

Lot ID

24472

Conditie rapport


The vase is in good condition and is UV checked. 

Referenties


Detailfoto's


Een Chinese Famille Verte 'Roulleau' vaas. Kangxi mark. (H:46 x D:20 cm)
Een Chinese Famille Verte 'Roulleau' vaas. Kangxi mark. (H:46 x D:20 cm)
Een Chinese Famille Verte 'Roulleau' vaas. Kangxi mark. (H:46 x D:20 cm)
Een Chinese Famille Verte 'Roulleau' vaas. Kangxi mark. (H:46 x D:20 cm)
Een Chinese Famille Verte 'Roulleau' vaas. Kangxi mark. (H:46 x D:20 cm)
Een Chinese Famille Verte 'Roulleau' vaas. Kangxi mark. (H:46 x D:20 cm)
Een Chinese Famille Verte 'Roulleau' vaas. Kangxi mark. (H:46 x D:20 cm)
Een Chinese Famille Verte 'Roulleau' vaas. Kangxi mark. (H:46 x D:20 cm)
Een Chinese Famille Verte 'Roulleau' vaas. Kangxi mark. (H:46 x D:20 cm)
Een Chinese Famille Verte 'Roulleau' vaas. Kangxi mark. (H:46 x D:20 cm)
Een Chinese Famille Verte 'Roulleau' vaas. Kangxi mark. (H:46 x D:20 cm)
Een Chinese Famille Verte 'Roulleau' vaas. Kangxi mark. (H:46 x D:20 cm)
Een Chinese Famille Verte 'Roulleau' vaas. Kangxi mark. (H:46 x D:20 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


AZIATISCH
Zeven kommen en een schaaltje, Chinees porselein, Kangxi, Yongzheng en Qianlong. 18de eeuw. (H:4,5 x D:8,7 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

AZIATISCH
Een antieke olielamp, Chinees Famille Rose porselein, gemonteerd met brons. 19de eeuw. (L:20 x W:20 x H:66 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

AZIATISCH
Een Chinese cache-pot, Famille Verte met decor van fauna en flora. 19de eeuw. (H:35 x D:40 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

AZIATISCH
Een grote Japanse Imari schaal, decor van bloemen en vlinders. 19de eeuw. (D:47 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

AZIATISCH
Een Chinese Famille Rose vaas met decor van Fauna en Flora. (H:60 x D:24 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

AZIATISCH
Een Chinese Famille Rose cache pot met decor van fauna en flora. (L:18 x W:18 x H:17,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

AZIATISCH
Vier schalen en twee vazen, Japan, Imari. 19de en 20ste eeuw. (H:34,5 x D:17 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

AZIATISCH
Een decoratieve Japanse vaas met decor van krijgers. (H:89 x D:35 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250