Titel | Een groot stuk antiek kantwerk, Lierse, Belgie. 19de eeuw. (L:36,5 x W:130 cm) |
Lengte | 36,5 cm |
Breedte/diepte | 130 cm |
Schattingsprijs | € 150 - € 250 |
Lot nummer | 291 |
Lot ID | 24447 |
Een antiek 'Verdure' wandtapijt, decor van fauna en flora. 17de eeuw. (L:400 x W:260 cm)
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500
Een antieke aansteker, verguld brons in de vorm van een Blackamoor, 19de/20ste eeuw. (L:16 x W:13 x H:25 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
Twee decoratieve panelen met 'Herberg scènes', olie op paneel. (W:123 x H:81 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een grote en decoratieve, handgeschilderde tapisserie. (W:220 x H:260 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300