Dit stuk werd verkocht op 08.05.2024
Hamerprijs: € 320
Titel | Een antieke aansteker, verguld brons in de vorm van een Blackamoor, 19de/20ste eeuw. (L:16 x W:13 x H:25 cm) |
Afmetingen | 16 x 13 x 25 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 400 |
Lot nummer | 377 |
Lot ID | 24066 |