Dit stuk werd verkocht op 08.05.2024
Hamerprijs: € 320

Een antieke aansteker, gepolijst en gepatineerd brons in de vorm van een Blackamoor en staande op een kippenpoot.

Laat 19de of vroeg 20ste eeuw

16 x 13 x 25 cm

08/05/2024 - 08/05/2024

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 400

Lot nummer

377

24066

Omgeving van Paul RICHER (1849-1933) 'Descartes Avec Son Crane' gesculpteerd Gewei.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een mid-century zonnespiegel, email op koper, glas. Circa 1960.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Afrikaanse en Tribale kunst, Zeven decoratieve maskers

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een grote bronzen jardinière, decor van leeuwen en guirlandes. circa 1900.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een collectie van 17 antieke sleutels. 17de/18de en 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een rijk gesculpteerd kistje op bronzen leeuwenpootjes, 'Inspirata Floruit'

Schattingsprijs: € 120 - 180

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een muziekdoos met 8 verschillende liedjes, in een marqueterie kast.

Schattingsprijs: € 300 - 500