Dit stuk werd verkocht op 08.05.2024
Hamerprijs: € 320

Een antieke aansteker, gepolijst en gepatineerd brons in de vorm van een Blackamoor en staande op een kippenpoot.

Laat 19de of vroeg 20ste eeuw

16 x 13 x 25 cm

08/05/2024 - 08/05/2024

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 400

Lot nummer

377

24066

Een paar uitzonderlijk grote kandelaars, verguld brons Empire stijl.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Leica, vier lenzen, en twee filters.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Leica M6, no. 2235295.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een paar decoratieve theatermaskers, Geitenbokken, Papier-Maché, circa 1920.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Leica R-E, Summicron-R F2 E55

Schattingsprijs: € 200 - 300

Leica M3, No. 9100077.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Rolleiflex Synchro-Compur, Franke & Heidece, Germany.

Schattingsprijs: € 200 - 300